4.8 C
Świecie
sobota 27 kwietnia 2024
Strona głównaSportVictoria Koronowo zmierzyła się z Mustangiem Ostaszewo. Przegrana w ostatnich minutach

Po pewnym i wysokim zwycięstwie w ostatnim meczu Victorii Koronowo 5:0 z Promieniem Kowalewo Pomorskie, koronowscy kibice mieli zaostrzone apetyty. Niestety rzeczywistość okazała się być inna

W ramach 20. kolejki piłkarskiej klasy okręgowej koronowska Victoria zmierzyła się na wyjeździe z Mustangiem Ostaszewo. Ze względu na renowację płyty głównej boiska w Ostaszewie, mecz rozegrano w Toruniu na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul. 63 Pułku Piechoty. W pierwszej połowie kibice nie doczekali się bramek. Tuż po rozpoczęciu drugiej połowy w 49 minucie bramkę dla Victorii zdobył Hubert Nowak. Taki wynik utrzymał się do 81 minuty. Wtedy też arbiter spotkania podyktował rzut karny dla gości. Jedenastkę wykorzystał Sylwester Gęgotek. Na 2:1 dla Mustanga w 87 minucie podwyższył Maciej Dudek. Takim wynikiem zakończył się ten mecz.

Promień Kowalewo Pomorskie – Sokół Radomin 1:3

Po 20. kolejkach liderem rozgrywek jest Elana II Toruń, która ma sześć punktów przewagi nad Polonią Bydgoszcz. Trzeci jest Pomorzanin Serock. Victoria Koronowo zajmuje ostatnią szesnastą pozycję.

W kolejnym meczu piłkarze z Koronowa zmierzą się na własnym boisku z Pomorzaninem Serock. Mecz zostanie rozegrany w niedzielę 24 kwietnia o godz. 16:00.Do zakończenia rozgrywek pozostało 10. kolejek.