16.3 C
Świecie
sobota 13 lipca 2024
Strona głównaSportPiłkarska B-klasa. Wygrana Sokoła Nowy Dwór

Piłkarska B-klasa. Wygrana Sokoła Nowy Dwór

Ze zmiennym szczęściem radziły sobie drużyny z terenu gminy Koronowo w 6. kolejce piłkarskiej B-klasy

Łokietek Wierzchucin Królewski zmierzył się na wyjeździe z LZS Wałdowo. Do przerwy utrzymywał się bezbramkowy remis. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2:2, a bramki dla Łokietka zdobywali Karol Janus (asysta Mateusz Sawicki) i Bartosz Klatecki (asysta Karol Janus).

Wyjściowy skład Łokietka: Kamil Klatecki, Mateusz Sawicki, Damian Kasprzyk, Bartosz Abramczyk, Dariusz Kruger, Mirosław Partatus, Michał Styrcz, Michał Morawski, Karol Janus, Maciej Lazarek, Bartosz Klatecki, zmiany: Marcin Morawski, Marcin Gajewski.

Olimpia Wtelno udała się natomiast do Żołędowa na mecz wyjazdowy z Victorią Niemcz. Victoria to spadkowicz z A-klasy, który całkiem nieźle radzi sobie w aktualnych rozgrywkach. Olimpia Wtelno musiała uznać wyższość rywala przegrywając to spotkanie 2:1. Była to jednocześnie piąta z rzędu wygrana Niemcza.

Jedynym zespołem z terenu gminy Koronowo, który odniósł zwycięstwo w ten weekend jest Sokół Nowy Dwór. „Sokoły” zmierzyły się na wyjeździe z drużyną Gryfa Piaseczno/Skarpa. Zespół z Nowego Dworu pewnie pokonał przeciwników 2:5.

W ligowej tabeli liderem jest Fuks Wielowicz z 18 punktami na koncie. Zespoły z terenu gminy Koronowo plasują się kolejno na pozycjach: Łokietek Wierzchucin Królewski (czwarte miejsce, dziesięć punktów), Olimpia Wtelno (piąte miejsce, dziesięć punktów), Sokół Nowy Dwór (szóste miejsce, osiem punktów).

W następnej kolejce Sokół zagra u siebie z Myśliwcem Gostycyn (1 października, godz. 11:00), Olimpia we Wtelnie z Gryfem Piaseczno/Skarpa (1 października, godz. 16:00), a Łokietek również u siebie z Victorią Niemcz (2 października, godz. 11:00).

fot. archiwum Sokół Nowy Dwór

POWIĄZANE ARTYKUŁY

Najlepsze komentarze

Na topie