-1.1 C
Świecie
niedziela 3 grudnia 2023
Strona głównaAktualnościRozpoczęcie roku szkolnego Liceum Ogólnokształcącego w Koronowie. „To wielki rok dla naszej...

Rozpoczęcie roku szkolnego Liceum Ogólnokształcącego w Koronowie. „To wielki rok dla naszej szkoły” [ZDJĘCIA]

W koronowskim amfiteatrze odbyło się dzisiaj uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego licealistów. To wyjątkowy rok dla tej placówki

Całość rozpoczęła się od wprowadzenia sztandaru szkoły. Następnie odegrano hymn państwowy. – To wielki rok dla naszej szkoły – mówił dyrektor Paweł Baran. – Inaugurujemy 75-lecie istnienia liceum. Obchody będą trwały cały rok. Jednocześnie trwa remont naszej szkoły. Mogę otwarcie powiedzieć, że będzie to perełka na tle innych szkół w naszym województwie.

Dyrektor zaznaczył także jak ważnym elementem jest powrót do szkoły w tych trudnych czasach.- Wszyscy tęsknimy za normalnością. W takich chwilach potrafimy docenić ile wart jest drugi człowiek. Atmosfera naszej szkoły jest wyjątkowa. To my wszyscy ją tworzymy – zauważył Paweł Baran.

Ze względu na remont gmachu liceum uczniowie będą na początku korzystać z pomieszczeń Zespołu Szkół Zawodowych w Koronowie. Jak zapowiedział Paweł Baran powrót do budynku przy ul. Szkolnej będzie możliwy prawdopodobnie 18 października. Nie oznacza to jednak, że wtedy zakończy remont. Oddanie budynku do użytku planowane jest na czerwiec 2022 roku. Więcej na temat prowadzonych prac przeczytasz w naszym artykuleLiceum Ogólnokształcące zyskuje nowy blask. Zakres prac jest ogromny.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 Komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
POWIĄZANE ARTYKUŁY

Najlepsze komentarze

Na topie

0
Czekamy na Twój komentarzx
()
x