18.1 C
Świecie
piątek 19 lipca 2024
Strona głównaKultura i rozrywkaGmina Koronowo zagra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. To już 30. Finał

Gmina Koronowo zagra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. To już 30. Finał

30 stycznia 2022 roku – to data 30. jubileuszowego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Gmina Koronowo zagra razem z Jurkiem Owsiakiem

Tym razem WOŚP przeprowadzi zbiórkę funduszy dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. – Wzrok to najważniejszy zmysł człowieka. Jakiekolwiek problemy z nim związane wpływają na ogólny rozwój i poznawanie świata, dlatego tak istotne jest szybkie stwierdzenie ewentualnych nieprawidłowości i podjęcie leczenia, a czynnikiem niezbędnym do prawidłowej diagnozy i wdrożenia terapii jest nowoczesny sprzęt, którego polskim placówkom brakuje – informuje WOŚP.

Na terenie gminy Koronowo zarejestrowane zostały dwa sztaby. Jeden w Mąkowarsku przy Ochotniczej Straży Pożarnej. Tam spotkanie organizacyjne odbyło się 14 listopada. Drugi sztab został zarejestrowany w Koronowie przy Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury. Tutaj spotkanie organizacyjne dla wszystkich chętnych do pomocy zostanie przeprowadzone już jutro (17 listopada) o godz. 17:00 w Centrum Kultury Synagoga. Organizatorzy informują, że nie jest to spotkanie dla wolontariuszy (rejestracja prowadzona jest na stronie WOŚP).

Dodatkowe informacje można uzyskać w poszczególnych sztabach.

Fot. WOŚP

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 Komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
POWIĄZANE ARTYKUŁY

Najlepsze komentarze

Na topie

0
Czekamy na Twój komentarzx
()
x