9.4 C
Świecie
czwartek 13 czerwca 2024
Strona głównaNa sygnaleCo z zatrzymanym przez „Łowców pedofili” 47-latkiem? Mężczyzna usłyszał zarzuty

Co z zatrzymanym przez „Łowców pedofili” 47-latkiem? Mężczyzna usłyszał zarzuty

W sobotę 13 listopada grupa ECPU Polska: Łowcy Pedofili zajmująca się chwytaniem pedofili w sieci odwiedziła Wierzchucinek (gm. Sicienko). Tam namierzono i przekazano w ręce koronowskich policjantów 47-latka

Jak przekazali organizatorzy akcji mężczyzna od niemal dwóch miesięcy korespondował z trójką wirtualnych dzieci (wabikami) – wysyłał swoje nagie zdjęcia i oczekiwał w zamian tego samego od dziecka, namawiał do seksu i masturbacji.

Podczas zatrzymania nakręcono materiał wideo, który jest dostępny w internecie. Na filmie mężczyzna przyznał się do tego, że korespondował z dziećmi w wieku 11 lat. Posiadał on kilka kont pod różnymi nazwiskami.

Co po zatrzymaniu stało się z mężczyzną? – Po spędzeniu 48h w policyjnym areszcie został doprowadzony do prokuratury, gdzie na podstawie zgromadzonego i przekazanego przez ECPU Polska: Łówcy Pedofili twardego materiału dowodowego postawiono mu zarzuty z art. 200 Kodeksu Karnego – informują łowcy. – Jako środek zapobiegawczy zastosowano wobec mężczyzny dozór policyjny w ramach, którego musi dwa razy w tygodniu stawiać się w Komisariacie Policji, dodatkowo wydano postanowienie o zakazie zbliżania się do miejsc, w których mogą przebywać dzieci (place zabaw, przedszkola, szkoły itp.) – dodają.

47-latek będzie w domu oczekiwał na swoją rozprawę sądową.

Fot. ECPU Polska: Łowcy Pedofili

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 Komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
POWIĄZANE ARTYKUŁY

Najlepsze komentarze

Na topie

0
Czekamy na Twój komentarzx
()
x