sobota 27 kwietnia 2024
Strona głównaSportWygrana Victorii Koronowo. Zespół dzielnie walczy o utrzymanie

Wygrana Victorii Koronowo. Zespół dzielnie walczy o utrzymanie

Victoria Koronowo pokonała wczoraj 2:1 na własnym boisku zespół Rawysa Raciąż

Mecz został rozegrany w ramach klasy okręgowej. Victoria nie radzi sobie najlepiej w aktualnych rozgrywkach i walczy o utrzymanie. Rawys plasuje się w połowie stawki. I to goście lepiej rozpoczęli to spotkanie. W 17 minucie celne dośrodkowanie Mateusza Prila wykorzystał Piotr Koniarski. Do przerwy wynik nie uległ zmianie. W drugiej połowie to Victoria doszła do głosu. W 57 minucie do remisu doprowadził Paweł Dec. Minutę później bramkę z rzutu karnego zdobył Aleksander Zieliński. Taki wynik utrzymał się do końca spotkania i Victoria mogła cieszyć się z ważnych trzech punktów.

Dzięki zwycięstwu Victoria przesunęła się z ostatniego 16 miejsca na 14 pozycję. W następnym pojedynku Victoria uda się do wicelidera rozgrywek Polonii Bydgoszcz. Mecz ten zostanie rozegrany 14 maja o godz. 11:00.