18.1 C
Świecie
piątek 19 lipca 2024
Strona głównaAktualnościWłodzimierz Domek nie jest już komendantem Hufca ZHP Koronowo. „Nadszedł czas zmian”

Włodzimierz Domek nie jest już komendantem Hufca ZHP Koronowo. „Nadszedł czas zmian”

Wczoraj (28 września) odbyły się wybory władz Hufca ZHP Koronowo. Z funkcją komendanta pożegnał się Włodzimierz Domek

Włodzimierz Domek to znana i ceniona postać nie tylko w gminie Koronowo, ale całym regionie. W latach 2010-2018 był przewodniczącym Rady Miejskiej w Koronowie. Kolekcjoner militariów, wielki pasjonat historii, szczególnie tej lokalnej. Wielokrotnie doceniany był przez liczne władze, stowarzyszenia, organizacje. Między innymi w tym roku otrzymał nagrodę Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego w kategorii „Budowa społeczeństwa obywatelskiego” za działalność harcerską i historyczną na terenie Gminy Koronowo.

Włodzimierz Domek od wielu lat związany jest z koronowskim harcerstwem. Wpaja on młodym ludziom postawy patriotyczne. Hufiec ZHP Koronowo za każdym razem bierze udział w ważnych uroczystościach nie tylko w naszym mieście, ale i w całym kraju.

– Dziękuję Wam za tyle lat wspólnej służby – napisał na swoim profilu społecznościowym druh Włodzimierz Domek. – Zaszczytem było być Komendantem Hufca ZHP Koronowo. Wczoraj nadszedł czas zmian – dodał.

Wczoraj (28 września) odbył się Zjazd Sprawozdawczy, a jednocześnie Zjazd Nadzwyczajny zwołany w celu wyboru władz Hufca ZHP Koronowo. Włodzimierz Domek zrezygnował z funkcji komendanta. Nowym komendantem hufca został pwd. Piotr Jasiek. Co najważniejsze Włodzimierz Domek nie żegna się całkowicie z harcerzami. W nowych władzach objął on funkcję zastępcy komendanta ds. organizacyjnych. Ponadto władze Hufca ZHP Koronowo uzupełniają pwd. Magdalena Ozmińska – skarbniczka, pwd. Katarzyna Jankowiak – członkini komendy hufca ds. pracy z kadrą, pwd. Aleksandra Rydelska – członkini komendy hufca ds. programowych.

Fot. Hufiec ZHP Koronowo

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 Komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
POWIĄZANE ARTYKUŁY

Najlepsze komentarze

Na topie

0
Czekamy na Twój komentarzx
()
x