10.1 C
Świecie
czwartek 28 marca 2024
Strona głównaSportVictoria Koronowo przegrywa ze Startem Warlubie. W następnej rundzie czekał mocny przeciwnik

Victoria Koronowo po dogrywce przegrała 2:4 ze Startem Warlubie w ramach III rundy Okręgowego Pucharu Polski. Piłkarze z Koronowa od 60 minuty spotkania grali w „dziewiątkę”

W aktualnych rozgrywkach Okręgowego Pucharu Polski, Victoria Koronowo w II rundzie wygrała z niżej notowanym Fuksem Wielowicz 0:2. Natomiast nasz dzisiejszy przeciwnik Start Warlubie wysoko 0:9 pokonał Pomorzanina II Serock.

Mecz III rundy Okręgowego Pucharu Polski pomiędzy Victorią Koronowo a Startem Warlubie rozegrano dzisiaj (29 września) na Stadionie Miejskim w Koronowie. Warlubie to rywal występujący w tej samej lidze w której gra Victoria – klasa okręgowa. Pierwszą bramkę w tym spotkaniu strzelili w 30 minucie przyjezdni. W 60 minucie podwyższyli na 0:2. Victoria od 60 minuty grała w „dziewiątkę”. Podopieczni trenera Damiana Małkowskiego nie pozostali jednak dłużni i odpowiedzieli bramką kontaktową w 70 minucie. Rzut karny pewnie wykorzystał Damian Szczukowski. Emocje trwały do samego końca. W 94 minucie gry bramkę na wagę dogrywki zdobył Łukasz Dziedzic-Kamiński. Dogrywka należała jednak do gości. Strzelali oni kolejno bramki w 103 i 108 minutach gry.

Tym samym Start Warlubie awansował do IV rundy rozgrywek. Tam przyjdzie im się mierzyć z Zawiszą Bydgoszcz, który pokonał Gopło Kruszwica 0:2.