20.3 C
Świecie
sobota 13 sierpnia 2022
Strona głównaNa sygnaleTragiczny dzień na drogach naszego regionu. Nie żyją dwie osoby

Tragiczny dzień na drogach naszego regionu. Nie żyją dwie osoby

Bydgoscy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają dokładne przyczyny i okoliczności dwóch śmiertelnych wypadków w powiecie bydgoskim. Kierowcy z niewyjaśnionych przyczyn zjechali na przeciwny pas ruchu i zderzyli się z pojazdami. Do tragedii doszło w miejscowościach Emilianowo na DK 10 i w Kobylarni

Wczoraj (23.06.2022) około godziny 15:30 dyżurny bydgoskiej policji otrzymał informację o zdarzeniu drogowym na krajowej 10 na wysokości miejscowości Emilianowo. Na miejsce zostali skierowani policjanci ruchu drogowego. Tam funkcjonariusze potwierdzili zgłoszenie. Okazało się, że w zdarzeniu brały udział trzy pojazdy.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący pojazdem marki Peugeot z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie uderzył w bok pojazdu marki BMW, a następnie czołowo zderzył się z pojazdem marki Skoda, jadącym za bmw. W wyniku zderzenia 68-letni kierujący peugeotem poniósł śmierć na miejscu. Natomiast trzy osoby ze skody zostały przewiezione do szpitala na badania. Na tym odcinku droga była zablokowana przez kilka godzin. Funkcjonariusze zorganizowali objazdy.

Niestety godzinę później doszło do kolejnego śmiertelnego wypadku. Tym razem w miejscowości Kobylarnia. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący pojazdem marki Skoda, z niewyjaśnionych przyczyn, na łuku drogi, zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z pojazdem ciężarowym marki Man. W wyniku zderzenia 27-letni kierowca skody poniósł śmierć na miejscu. Policjanci razem z biegłym przeprowadzili oględziny i zabezpieczyli ślady. Droga była zablokowana.

Apelujemy do kierowców o jazdę zgodną z przepisami, a przy tym ostrożną i dostosowaną do panującego na drodze ruchu.

źródło: KMP Bydgoszcz

POWIĄZANE ARTYKUŁY

Najlepsze komentarze

1

Prom na Zalewie Koronowskim. Co z funkcjonowaniem…

PROM JEST 0BIEKTEM WYJĄTKOWYM I WARTYM UTRZYMANIA JAK INNE CHARAKTERYSTYCZNE…


Na topie