16.3 C
Świecie
sobota 13 lipca 2024
Strona głównaBiznes, pieniądze i pracaKto zastępcą dyrektora MGOPS w Koronowie? Poznaliśmy wyniki naboru

Kto zastępcą dyrektora MGOPS w Koronowie? Poznaliśmy wyniki naboru

Poznaliśmy wyniki naboru na wolne stanowisko urzędnicze zastępcy dyrektora w Miejsko-Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Koronowie

W wyniku naboru zastępcą dyrektora MGOPS została Sylwia Klonowska. – Po dokonaniu ostatecznej weryfikacji Komisja Rekrutacyjna wybrała na stanowisko zastępcy dyrektora w Miejsko-Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Koronowie Panią Sylwię Klonowską – czytamy w uzasadnieniu. – Kandydatka spełniła zarówno wymagania formalne jak i kwalifikacyjne. Wykazała się doskonałą wiedzą na temat funkcjonowania Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Koronowie oraz bardzo dobrą znajomością przepisów mających zastosowanie na wymienionym stanowisku, jest osobą komunikatywną i ambitną posiadającą wizję pomocy społecznej i wsparcia dla mieszkańców lokalnej społeczności a także bardzo duże doświadczenie zawodowe zdobyte w czasie pracy w MGOPS w Koronowie.

Zdaniem Komisji Rekrutacyjnej Pani Sylwia Klonowska posiada wszelkie kwalifikacje, niezbędne do właściwej realizacji zadań, na stanowisku zastępcy dyrektora MGOPS co stanowi gwarancję właściwego wykonywania powierzonych obowiązków.

Fot. ilustracyjne

POWIĄZANE ARTYKUŁY

Najlepsze komentarze

Na topie