18.1 C
Świecie
piątek 19 lipca 2024
Strona głównaNa sygnaleOkradł sklep w Koronowie. Policja publikuje jego wizerunek

Okradł sklep w Koronowie. Policja publikuje jego wizerunek [WIDEO]

Policjanci z Komisariatu Policji w Koronowie zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osoby przedstawionej na filmie. Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobie mogącej mieć związek z przestępstwem, proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami

– Kryminalni z koronowskiego komisariatu prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży artykułów drogeryjnych o łącznej wartości ponad 1000 złotych – informuje kom. Lidia Kowalska z Biura Prasowego KMP w Bydgoszczy. – Zdarzenie miało miejsce 04 stycznia 2022 roku w Koronowie przy ulicy Szosa Kotomierska. Sprawcą jest mężczyzna widoczny na filmie – dodaje mundurowa.

Policjanci zbierają informacje mogące przyczynić się do identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciach. Informację można przekazać pod numerem telefonu 47 752 12 18, a także całodobowo pod numerami 47 752 12 00 lub 112 powołując się na znak sprawy L.dz. VI KR-719/2022.

2 KOMENTARZE

2 Komentarzy
Najpopularniejsze
Najnowsze Najstarsze
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
SZCZERY MARIAN
Gość
SZCZERY MARIAN
11 marca 2022 19:51

No to teraz macie te bzdurne noszenie szmat na twarzy 🙂 teraz prosicie o pomoc a jak wlepiacie bezprawne mandaty za brak szmaty to wszystko wporządku. Teraz to sami szukacjcie zamaskowanych złodzieji 🙂

Prycz
Gość
Prycz
16 marca 2022 15:39
Odpowiedz  SZCZERY MARIAN

Ale on wyszedł ze sklepu już bez szmaty, w tym samym ubraniu i inne kamery mogły go uchwycić, ktoś skojarzy ubranie. Co się rzucasz?

POWIĄZANE ARTYKUŁY

Najlepsze komentarze

Na topie