13.5 C
Świecie
piątek 26 kwietnia 2024
Strona głównaSportNiemoc Victorii Koronowo. Jedenasty mecz z rzędu bez wygranej w lidze

Niemoc Victorii Koronowo. Jedenasty mecz z rzędu bez wygranej w lidze [ZDJĘCIA]

Trwa fatalna seria piłkarzy Victorii Koronowo. W dzisiejszym meczu o mistrzostwo klasy okręgowej podopieczni trenera Roberta Tomczaka przegrali na własnym boisku z LKS Dąbrową Chełmińską 0:3

Już w pierwszych minutach odważnie ruszyli przyjezdni. Victoria odpowiedziała strzałem Dominika Owsińskiego, jednak piłka minęła bramkę. Znakomitą okazję do strzelenia gola miała Dąbrowa Chełmińska w 15 minucie pojedynku. Po rzucie wolnym piłka trafiła jednak w słupek. Później gra się zaostrzyła. Efektem tego była żółta kartka dla piłkarza Victorii Łukasza Dziedzic-Kamińskiego. Jeszcze w końcówce pierwszej połowy szansę miał gracz koronowskiej Victorii Dominik Owsiński, jednak po indywidualnej akcji strzał okazał się być niecelny. Pierwsza połowa zakończyła się tym samym bez bramek.

Druga połowa to zdecydowana przewaga przyjezdnych. W 54 minucie wynik spotkania otworzył piłkarz LKS Mateusz Gierlicki. Kolejną bramkę Dąbrowa strzeliła po rzucie rożnym w 68 minucie. Tym razem piłkę do siatki skierował Mikołaj Wiwatowski. Natomiast w 73 minucie arbiter spotkania podyktował rzut karny dla gości, który wykorzystał Dawid Murawski. Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie i piłkarze z Dąbrowy Chełmińskiej cieszyli się z trzech punktów.

Tym samym Victoria nie przerwała złej passy. Był to jedenasty mecz z rzędu bez wygranej i szósta z rzędu przegrana. Ostatni raz piłkarze z Koronowa zdobyli punkt w meczu z Wojownikiem Wabcz, kiedy to 23 października na stadionie przy ul. Klasztornej padł remis 1:1. Natomiast ostanie zwycięstwo Victoria odniosła 18 września w Serocku, gdzie pokonała miejscowego Pomorzanina 2:5.

Kolejny mecz podopieczni trenera Roberta Tomczaka zagrają na wyjeździe. Przeciwnikiem będzie Sokół Radomin, który jest na ósmej pozycji w lidze. Victoria jest na ostatniej – szesnastej. Początek meczu 3 kwietnia w niedzielę o godz. 16:00.