-1.1 C
Świecie
niedziela 3 grudnia 2023
Strona głównaAktualnościMiłosz miał poważny wypadek na rowerze. Zakład Karny w Koronowie organizuje specjalne...

Miłosz miał poważny wypadek na rowerze. Zakład Karny w Koronowie organizuje specjalne wydarzenie

5 września przy Stadionie Miejskim w Koronowie odbędzie się festyn charytatywny o nazwie „Razem postawMY Miłosza na nogi”

Miłosz jest mieszkańcem Koronowa. Ma 15 lat. To spokojny i uśmiechnięty nastolatek. Niestety 25 października 2020 r. uległ nieszczęśliwemu wypadkowi na rowerze. Spadając ze skarpy doznał wielu, bardzo poważnych obrażeń. U chłopca stwierdzono między innymi wieloodłamowe złamanie kręgosłupa odcinka Th5 – Th8, uraz twarzoczaszki, złamanie kości czołowej i lewej kości szczękowej oraz oczodołu. Miłosz jest już po kilku operacjach kręgosłupa. Jego powrót do zdrowia wymaga długotrwałej i kosztownej rehabilitacji.

Rodzina, przyjaciele i znajomi nie zostawili go jednak w potrzebie. W internecie przeprowadzone zostały zbiórki funduszy. To jednak nie wszystko. 5 września Zakład Karny w Koronowie przy współpracy z licznymi partnerami organizuje przy Stadionie Miejskim w Koronowie wydarzenie o nazwie „Razem postawMY Miłosza na nogi”. Podczas festynu będą zbierane środki finansowe na leczenie i rehabilitację Miłosza. Przewidziano wiele atrakcji dla dzieci, młodzieży i dorosłych m.in. mecz charytatywny z pamiątkowymi medalami dla każdego uczestnika (okoliczni mieszkańcy kontra służby mundurowe), udział gości specjalnych (medalistki olimpijskie i Europy), występy na żywo (Kros Forbot, Arek Kopaczewski, Maks Łapiński), licytacje atrakcyjnych i wyjątkowych przedmiotów, pokaz sprzętu pojazdów służb mundurowych, stoisko informacyjne Służby Więziennej, stoiska z produktami lokalnych i regionalnych dostawców oraz Kół Gospodyń Wiejskich, atrakcyjną strefę zabaw dla dzieci z animacjami, muzykę na żywo, którą zapewni iDO Events, alpaki i kucyki, rodzinne konkursy z cennymi nagrodami, stoisko i pokaz Koronowskiej Komandorii Templariuszy, pokaz FG Skulls Chapter Koronowo oraz wiele innych.

Początek wydarzenia zaplanowano na godzinę 11:00, a zakończenie na godzinę 16:30. Szczegóły dostępne są na poniższym plakacie.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 Komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
POWIĄZANE ARTYKUŁY

Najlepsze komentarze

Na topie

0
Czekamy na Twój komentarzx
()
x