20.3 C
Świecie
sobota 20 lipca 2024
Strona głównaAktualnościKoronowo ma swojego Polfinka! To prezent od Banku Spółdzielczego

Koronowo ma swojego Polfinka! To prezent od Banku Spółdzielczego

Prezes Banku Spółdzielczego w Koronowie Alicja Huczyńska przekazała na ręce pierwszego zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Bydgoszczy Janusza Zdunka kostium „Polfinka”

Przekazanie odbyło się dzisiaj (26 kwietnia) w sali konferencyjnej Banku Spółdzielczego w Koronowie. „Polfinek” na co dzień będzie służył policjantom z Koronowa w prowadzonych działaniach profilaktycznych. – Bank Spółdzielczy w Koronowie niejednokrotnie wspierał Komendę Miejską Policji w Bydgoszczy w wszelkich przedsięwzięciach dotyczących zadań profilaktycznych, jak również włącza się w akcje dotyczące bezpieczeństwa w ruchu drogowym – informuje kom. Lidia Kowalska z Zespołu Prasowego KWP w Bydgoszczy. – Długo wyczekiwany kostium „Polfinka”, będzie wykorzystywany w działaniach i akcjach profilaktycznych z najmłodszymi na terenie gmin Koronowo, Dobrcz i Sicienko – dodaje policjantka.

Taki prezent z pewnością  uatrakcyjni prelekcje oraz pozwoli wywołać jeszcze większy uśmiech na twarzach naszych  najmłodszych dzieci, które „Polfinek” odwiedzi. W przekazaniu udział wziął również Komendant Komisariatu Policji w Koronowie podinsp. Tomasz Meyze.

fot. nadesłane

POWIĄZANE ARTYKUŁY

Najlepsze komentarze

Na topie