20.3 C
Świecie
sobota 20 lipca 2024
Strona głównaSportKolejna przegrana Victorii Koronowo. Najwyższa porażka w lidze od 10 lat

Kolejna przegrana Victorii Koronowo. Najwyższa porażka w lidze od 10 lat

Wczoraj (24 września) piłkarze Victorii Koronowo udali się do Mroczy na mecz z tamtejszym Tarpanem w ramach rozgrywek A-klasy

Tarpan Mrocza to główny pretendent do awansu. Natomiast Victorię po spadku z klasy okręgowej tworzą głównie młodzi zawodnicy. W tym sezonie nie udało im się jeszcze zdobyć punktów. Nikt nie miał złudzeń, że to drużyna z Mroczy będzie głównym faworytem spotkania. I tak też się stało. Gospodarze pewnie wygrali mecz 6:0 po bramkach Pawlaka (dwie), Wituckiego, Stoppela, Wiśniewskiego i Karbowskiego. Po tej kolejce Tarpan jest liderem rozgrywek, natomiast Victoria jest na ostatniej pozycji.

W tym sezonie Victoria nie zdobyła jeszcze punktów (w sześciu meczach). Porażka 6:0 jest jedną z najwyższych w ostatnich latach w rozgrywkach ligowych. Ostatni raz Victoria przegrała różnicą sześciu bramek 23 września 2012 roku, kiedy to na wyjeździe BKS Bydgoszcz wygrał również 6:0. Był to pierwszy sezon po wycofaniu się ze względów ekonomicznych do A-klasy. W poprzednim sezonie zespół występował w III lidze.

POWIĄZANE ARTYKUŁY

Najlepsze komentarze

Na topie