9.4 C
Świecie
czwartek 13 czerwca 2024
Strona głównaSliderGłówny temat75-lecie Liceum Ogólnokształcącego w Koronowie. To był wyjątkowy dzień

75-lecie Liceum Ogólnokształcącego w Koronowie. To był wyjątkowy dzień [ZDJĘCIA]

W ubiegłą sobotę (11 czerwca) odbyły się obchody 75-lecia istnienia Liceum Ogólnokształcącego w Koronowie. Emocji, wzruszeń i wielu pięknych wspomnień nie brakowało

Całość rozpoczęła się od uroczystej mszy świętej w koronowskiej bazylice mniejszej. Następnie korowód przemaszerował ulicami miasta do siedziby szkoły, gdzie odbyły się przemówienia, podziękowania, występy artystyczne. Chwilą wspomnień były wspólne spotkania absolwentów w klasach. Dalsza część wydarzenia odbyła się w OW Julia w Samociążku, gdzie zorganizowano bal absolwenta.

– Dziękujemy Wam, Drodzy Absolwenci za tak liczny odzew – relacjonuje grono pedagogiczne szkoły. – Wasza obecność, ten gwar i śmiech ożywiły dziś wnętrza szkoły. Każdy jubileusz to okazja do przyjemnych spotkań i miłych wspomnień. Szkoła po remoncie zmieniła się bardzo. Mamy nadzieję, że spodobał się Wam nowy wystrój. Pamiętajcie, że zawsze jesteście tu mile widziani.

Do kolejnego jubileuszu – dodają nauczyciele.

Warto podkreślić, że szkoła przeszła bardzo dużą metamorfozę. To efekt dużego remontu przeprowadzonego w placówce. Więcej na ten temat możecie przeczytać w naszym artykule Liceum Ogólnokształcące w Koronowie po metamorfozie. Zobaczcie niesamowity film [WIDEO]

fot. Liceum Ogólnokształcące w Koronowie

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najpopularniejsze
Najnowsze Najstarsze
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Zbigniew XYZ
Gość
Zbigniew XYZ
15 czerwca 2022 15:10

Organizacja była bardzo dobra, widać było duże zaangażowanie osób zwiazanych z obsługą techniczną. Wspomagajaca młodzież bardzo uprzejma i uczynna. Szkoła wypiękniała wizualnie jak i wynowocześniała. Mieliśmy sporo satysfakcji mogąc się spotkać. Na minus zaliczyć należy zbyt dużą liczba przemówień. Ogólnie jednak ocena CELUJĄCA.

POWIĄZANE ARTYKUŁY

Najlepsze komentarze

Na topie