7.1 C
Świecie
czwartek 18 kwietnia 2024
Strona głównaLudzieUrszula Dufka świętuje 50-lecie pracy zawodowej. - Jest pani niesamowitą skarbnicą wiedzy

Urszula Dufka świętuje 50-lecie pracy zawodowej. – Jest pani niesamowitą skarbnicą wiedzy

Niesamowity jubileusz świętowała ostatnio Urszula Dufka. Pracownik Urzędu Miejskiego w Koronowie ma już 50-letnie doświadczenie zawodowe

Urszula Dufka jest obecnie pracownikiem Wydziału Rolnictwa, Ochrony Środowiska, Krajobrazu i Zarządzania Energią Urzędu Miejskiego w Koronowie. Tak wyjątkowy jubileusz został doceniony przez władze Koronowa. Na czerwcowej sesji Rady Miejskiej burmistrz Koronowa Patryk Mikołajewski w obecności radnych wręczył podziękowania i gratulacje. – Jest mi niezmiernie miło złożyć pani serdecznie życzenia z okazji pięknego jubileuszu, którym jest 50-lecie pracy na rzecz koronowskiego samorządu – mówił podczas sesji burmistrz Patryk Mikołajewski. – Mam nadzieję, że pół wieku pracy na rzecz mieszkańców gminy Koronowo jest powodem do zadowolenia i satysfakcji. Jest pani niesamowitą skarbnicą wiedzy, doświadczenia i wzorem do pracowitości, rzetelności oraz zaangażowania. Niech dalszy czas upływa pani w poczuciu spełnienia, dobrym zdrowiu i pomyślności – dodał włodarz.

Życzenia złożyła także przewodnicząca Rady Miejskiej w Koronowie Katarzyna Szulta-Romaniuk. – Dziękujemy za te lata pełne trudu, zmagań, doświadczeń i zaangażowania – przekazała przewodnicząca. – Życzymy dalszych sukcesów, zdrowia i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym oraz by świętowany jubileusz stał się dla pani powodem do zadowolenia jak również bodźcem do dalszego działania. W imieniu wszystkich radnych Rady Miejskiej serdecznie gratulujemy – dodała Katarzyna Szulta-Romaniuk.

Głos zabrała również jubilatka . – Chciałabym złożyć wyrazy wdzięczności, podziękowania za możliwość służby dla tego miasta – mówiła Urszula Dufka. – Praca moja zaczęła się w Prezydium Rady Miejskiej w 1972 roku i do dnia dzisiejszego dane mi było służyć dzięki tym osobom, które są tutaj wywieszone na tablicy (wskazując na portrety byłych burmistrzów i przewodniczących rady – przyp. red.) i tym którzy wcześniej byli ze mną. Te wszystkie zakręty, które były w naszej ojczyźnie również dotykały Koronowa, również trzeba było pokonywać wiele przeszkód, zaradzić niektórym sprawom. Było mi dane pełnić służbę na wielu stanowiskach, starałam się to robić z godnością dla ludzi tego miasta. Serdecznie dziękuję i miło mi, że Państwo pamiętali o tej rocznicy – dodała urzędniczka.

fot. UM Koronowo

POWIĄZANE ARTYKUŁY

Najlepsze komentarze

Na topie