18.1 C
Świecie
piątek 19 lipca 2024
Strona głównaNa sygnaleRozpoznajesz tego mężczyznę? Dokonał on kradzieży w Koronowie

Rozpoznajesz tego mężczyznę? Dokonał on kradzieży w Koronowie

Policjanci z Komisariatu Policji w Koronowie zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciach. Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobie mogącej mieć związek z przestępstwem, proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami

– Kryminalni z koronowskiego komisariatu prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży artykułów drogeryjnych o znacznej wartości – informuje kom. Przemysław Słomski z Zespołu Prasowego KWP w Bydgoszczy. – Zdarzenie miało miejsce w jednym ze sklepów w Koronowie przy ulicy Szosa Kotomierska. Sprawcą jest mężczyzna widoczny na zdjęciach – dodaje policjant.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę lub mogą pomóc w ustaleniu jego tożsamości proszone są o kontakt osobisty z funkcjonariuszami Komisariatu Policji w Koronowie przy ul. Paderewskiego 31 lub telefoniczny pod numerem telefonu 47 752 12 18, a także całodobowo pod numerami  lub 112, 47 752 12 00 powołując się na znak sprawy L.dz. 3218/22.

POWIĄZANE ARTYKUŁY

Najlepsze komentarze

Na topie