26.6 C
Świecie
wtorek 18 czerwca 2024
Strona głównaAktualnościPolicjanci z Koronowa na festynach. Wszystko z okazji Dnia Dziecka

Policjanci z Koronowa na festynach. Wszystko z okazji Dnia Dziecka

W miniony weekend Komisariat Policji w Koronowie uczestniczył w festynach organizowanych dla dzieci z okazji ich nadchodzącego święta. Największą popularnością wśród najmłodszych jak zawsze był nasz niebieski przyjaciel „Polfinek”, który od niedawna „mieszka” w Komisariacie Policji w Koronowie

Weekend minął bardzo pracowicie dla dzielnicowych Komisariatu Policji w Koronowie oraz dla policjantki zajmującej się profilaktyką, którzy w trzy kolorowe i wesołe dni przygotowali wiele niespodzianek oraz konkursów dla wszystkich dzieci z miejscowości Dobrcz, Kozielec i Mąkowarsko.

W trakcie trwania festynów dzieci oraz ich rodzice brali udział w zabawach, konkursach oraz zagadkach, podczas których mogli dowiedzieć się o najważniejszych zasadach dotyczących bezpieczeństwa. Dzieci również mogły poczuć się wyjątkowo siedząc za sterami radiowozu. Opis pracy funkcjonariusza oraz policyjny sprzęt pomogły naszym milusińskim poczuć się jak prawdziwi policjanci.

Funkcjonariusze korzystając z okazji zwrócili również uwagę na bezpieczeństwo podczas podróży oraz w miejscu wypoczynku, ponieważ powoli zbliżają się wakacje, podczas których nie należy zapominać o podstawowych zasadach bezpieczeństwa.

Z okazji Dnia Dziecka koronowscy policjanci życzyli dużo słońca, uśmiechu i spełnienia marzeń oraz wiele szczęścia małym jak i dużym dzieciom.

źródło: Komisariat Policji w Koronowie

POWIĄZANE ARTYKUŁY

Najlepsze komentarze

Na topie