20.3 C
Świecie
sobota 20 lipca 2024
Strona głównaNa sygnaleKoronowo ma nowego komendanta policji. Poprzedni przeszedł na emeryturę

Koronowo ma nowego komendanta policji. Poprzedni przeszedł na emeryturę

Podinsp. Tomasz Meyze został nowym Komendantem Komisariatu Policji w Koronowie. Zastąpił on na tym stanowisku mł. insp. Mariusza Magdziarza, który przeszedł na emeryturę

Tomasz Meyze był Naczelnikiem Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy. To znana i ceniona postać w regionie. Został m.in. odznaczony za zasługi dla lasów kujawsko-pomorskich oraz Srebrną Odznaką Honorową Polskiego Związku Motorowego za działalność społeczną na rzecz Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Wcześniej odebrał brązową odznakę. Tomasz Meyze to m.in. organizator Ogólnopolskich Turniejów Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego dla szkół podstawowych i średnich, pomysłodawca akcji profilaktycznych „Bezpieczny Start”, „50+ na drodze” dla seniorów, a także współorganizator konkursu „Moda na odblaski”.

Nowego komendanta bardzo często można było także zobaczyć w Koronowie przy okazji różnego rodzaju wydarzeń jak rajdy rowerowe, turnieje BRD oraz akcje profilaktyczne.

Fot. KMP w Bydgoszczy

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najpopularniejsze
Najnowsze Najstarsze
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Krzysztof Rolicz
Gość
Krzysztof Rolicz
17 lutego 2022 21:45

Koronowo jakoś nie miało szczęścia do dobrych komendantów policji. Miejmy nadzieję, że ta zła tradycja zostanie przełamana. Najlepiej człowiek sprawdza się w działaniu, dlatego pozwólmy działać panu Komendantowi na nowym stanowisku i ocenimy go jako lokalna społeczność, po efektach pracy oraz stanie bezpieczeństwa na terenie gminy, z czym nie zawsze było dobrze oraz po stosunku Pana Komendanta i podległych mu policjantów do mieszkańców.

POWIĄZANE ARTYKUŁY

Najlepsze komentarze

Na topie

1
0
Czekamy na Twój komentarzx
()
x