5.5 C
Świecie
środa 21 lutego 2024
Strona głównaAktualnościDziałka z kultową halą „Pilawa” na sprzedaż. Ile wynosi cena wywoławcza?

Działka z kultową halą „Pilawa” na sprzedaż. Ile wynosi cena wywoławcza?

Urząd Miejski w Koronowie ogłosił II przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości zabudowanej stanowiącej własność Gminy Koronowo. Na działce zlokalizowana jest nieczynna hala sportowa „Pilawa”

Wspomniana hala to kultowe miejsce w Koronowie. To tutaj odbywały się zajęcia wychowania fizycznego dla uczniów Zespołu Szkół Zawodowych. Oprócz tego prowadzone były liczne treningi w różnych sekcjach sportowych oraz zawody.

Jednak od wielu lat miejsce to niszczeje. Dodatkowo, kiedy wybudowana została sala gimnastyczna przy „Maczku” przestały odbywać się tutaj lekcje w-f. Dlatego gmina postanowiła sprzedać działkę. Pierwszy przetarg 30 sierpnia br. zakończył się wynikiem negatywnym. Teraz ogłoszono drugi.

Nieruchomość nierolna zabudowana o powierzchni 0,2 ha położona jest przy Alejach Wolności w Koronowie. Nieczynna hala sportowa ma powierzchnię użytkową około 570 m.kw. Cena wywoławcza sprzedaży wynosi 540 tys. zł netto. Przetarg odbędzie się 7 grudnia w siedzibie Urzędu Miejskiego w Koronowie, Plac Zwycięstwa 1, pokój nr 27 o godz. 10:00. Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium w wysokości 54 tys. zł do 1 grudnia. Wszelkie informacje są dostępne na Biuletynie Informacji Publicznej Gminy Koronowo.

Fot. Urząd Miejski w Koronowie

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 Komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
POWIĄZANE ARTYKUŁY

Najlepsze komentarze

Na topie

0
Czekamy na Twój komentarzx
()
x