7.1 C
Świecie
sobota 16 października 2021
Strona głównaAktualnościZbiórka dla Jacka Zagrabskiego. Jest sukces!

Zbiórka dla Jacka Zagrabskiego. Jest sukces!

Cudownie jest wiedzieć, że mamy wokół siebie ludzi o tak wielkim sercu – przekazała córka Jacka Zagrabskiego

Przypomnijmy. Niedawno uruchomiona została zbiórka funduszy dla Jacka Zagrabskiego – mieszkańca Koronowa. W lipcu 2021 r. w wyniku nieszczęśliwego wypadku trafił on do szpitala ze złamanym kręgosłupem i niedowładem czterokończynowym. – Jestem sparaliżowany od klatki piersiowej w dół, a ręce nie są do końca sprawne, jednak jestem osobą zdeterminowaną i po sesjach rehabilitacyjnych dodatkowo ćwiczę samodzielnie na łóżku – mówi Jacek Zagrabski. – Lekarze dają mi szanse na funkcjonowanie na wózku inwalidzkim. Pomimo ciężkich zmagań z powracającymi infekcjami udało mi się postawić „pierwsze kroki” na wózku – dodaje mężczyzna. Jego dotychczasowe plany związane z aktywnym trybem życia zmieniły się się na organizację dalszej rehabilitacji i dostosowywanie domu dla osoby niepełnosprawnej.

W internecie zorganizowana została zbiórka funduszy. O sukcesie poinformowała córka Jacka Zagrabskiego – Weronika. – Cudownie jest wiedzieć, że mamy wokół siebie ludzi o tak wielkim sercu – opisuje. – Post o fundacji dla taty udostępniono ponad 1000 razy! To dzięki Wam, Waszemu wsparciu i Waszym wpłatom uzbieraliśmy na wózek inwalidzki dla taty. Chyba dodało mu to skrzydeł, bo coraz lepiej sobie na nim radzi. Dziękujemy! Długa droga jeszcze przed moim tatą, ale liczymy ze dzięki Waszej pomocy uda się pokonać ją jak najszybciej – przyznaje Weronika.

To nie oznacza zakończenia zbiórki. Osoby, które chciałyby wspomóc leczenie i rehabilitację mieszkańca Koronowa mogą uzyskać informacje tutaj.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
POWIĄZANE ARTYKUŁY

Na topie

Ostatnie komentarze