13.1 C
Świecie
czwartek 13 czerwca 2024
Strona głównaNa sygnaleZaginął 38-letni mieszkaniec powiatu pilskiego. Jego samochód znaleziono pod Koronowem

Zaginął 38-letni mieszkaniec powiatu pilskiego. Jego samochód znaleziono pod Koronowem

W ostatnim czasie w internecie pojawiło się sporo informacji na temat zaginięcia Marcina Kowalskiego z Wyrzyska (pow. pilski), którego samochód miał zostać znaleziony w Byszewie (gm. Koronowo)

– Marcin jest mieszkańcem Wyrzyska w powiecie pilskim – informuje profil „Zaginieni – pomóżmy ich odnaleźć”. – W dniu 30.07.2022 r. ostatni raz widziany był sklepie w miejscowości Byszewo w gminie Koronowo. Niestety do tej chwili nie powrócił do miejsca zamieszkania, ani nie nawiązał kontaktu z rodziną. Poszukiwania trwają od dwóch tygodni. Zostało przeszukane pobliskie jezioro i okolica. Niestety bez rezultatu. W dniu 2.08.2022 w Byszewie znaleziono samochód, a w nim dokumenty i telefon Marcina.

Policja potwierdziła nam te doniesienia. – Jednostką prowadzącą działania jest Komenda Powiatowa Policji w Pile – mówi nadkom. Przemysław Słomski z Zespołu Prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy. – Faktycznie otrzymaliśmy zgłoszenie, że w Byszewie niedaleko jeziora został znaleziony samochód z prywatnymi rzeczami, dokumentami i telefonem. Okazało się, że auto i rzeczy należą do zaginionego mężczyzny. Służby przez dwa dni prowadziły w tej okolicy poszukiwania. Przeszukany został pobliski leśny teren oraz jezioro m.in. przy pomocy specjalistycznego sprzętu. Niestety poszukiwania nie przyniosły rezultatu – dodaje mundurowy.

Poniżej podajemy rysopis zaginionego:

wzrost: 170 cm,

normalna budowa ciała,

oczy: niebieskie,

włosy: ciemny blond, lekko siwe.

znak szczególny to tatuaż na prawej ręce – zdjęcie.

Nosi okulary korekcyjne.

W dniu zaginięcia ubrany był w niebieską koszulkę lub koszulę.

Jeżeli ktokolwiek z państwa widział mężczyznę lub posiada informacje o miejscu jego pobytu, prosimy o kontakt z Komisariatem Policji w Koronowie pod numerem 47 75 212 00, Komisariatem Policji w Wyrzysku pod numerem 47 774 18 20, KPP w Pile pod numerem 47 774 15 60 lub pod numerem alarmowym 112.

POWIĄZANE ARTYKUŁY

Najlepsze komentarze

Na topie