15.9 C
Świecie
środa 22 maja 2024
Strona głównaKultura i rozrywkaWOŚP w gminie Koronowo. Poznaliśmy program wydarzenia

WOŚP w gminie Koronowo. Poznaliśmy program wydarzenia

Przed nami 30. jubileuszowy Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wydarzenie odbędzie się 30 stycznia. W naszej gminie utworzone zostały dwa sztaby – w Mąkowarsku przy OSP i Koronowie przy MGOK

Tym razem WOŚP przeprowadzi zbiórkę funduszy dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

Mąkowarsko rozpocznie granie o godz. 15:00. W programie przewidziano m.in. serduszkowy rajd rowerowy, zabawy w licytacje, pokaz mistrzów ratownictwa wysokościowego PSP JRG3 Bydgoszcz i pokaz służb mundurowych. O godz. 18:15 odbędzie się koncert zespołu disco polo – Talar, a o 19:00 światełko do nieba. Będzie też kiermasz pączków, jazda konna i wizyta FG Skulls Chapter Koronowo. – Atrakcji będzie ogromna ilość – zapewnia sztab. – Ale też zapewnimy Wam gorącą atmosferę. Obserwujcie nas! Będziemy Was informować na bieżąco co się u nas będzie działo! Ale uwaga! We Wtelnie, Wierzchucinie oraz w Hucie również będziecie mogli znaleźć czerwone serduszka.

Natomiast Koronowo zacznie granie od godz. 11:00 na Placu Zwycięstwa. Tam odbędzie serduszkowa loteria, pokazy sprzętu strażackiego – OSP Koronowo, grill – Diabelski Młyn, ciepłe napoje i gofry – Słodkawa, przejazd i prezentacja klubu motocyklowego Skulsstation Koronowo. Na godzinę 13:00 zaplanowano start serduszkowego rajdu rowerowego do sztabu WOŚP w Mąkowarsku – Rowerowe Koronowo. Następnie (godz. 15:00) wydarzenie przeniesie się do Centrum Kultury Synagoga, gdzie zaplanowano m.in. koncerty i licytacje, warsztaty cyrkowe dla dzieci – Mimezis Art. O godz. 20:00 na rynku odbędzie się światełko do nieba – pokaz ognia z efektami pirotechnicznymi.

fot. Łukasz Widziszowski

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 Komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
POWIĄZANE ARTYKUŁY

Najlepsze komentarze

Na topie

0
Czekamy na Twój komentarzx
()
x