-1.1 C
Świecie
niedziela 3 grudnia 2023
Strona głównaInwestycjeW Koronowie powstaną nowe mieszkania. Jaki jest koszt?

W Koronowie powstaną nowe mieszkania. Jaki jest koszt? [WIZUALIZACJA]

Jeszcze w tym roku powinna rozpocząć się budowa nowych mieszkań przy ul. Sportowej w Koronowie. Postanowiliśmy sprawdzić szczegóły dotyczące inwestycji

W pierwszym etapie powstanie 4-kondygnacyjny budynek A, w którym znajdować będą się 54 mieszkania, hala garażowa pod budynkiem, 54 komórki lokatorskie, 24 garaże, 4 miejsca postojowe. Teren będzie zamknięty płotem i bramą.

Najmniejsze mieszkania będą miały powierzchnię 35,15 m kw., a największe 62,14 m kw. Cena za jeden m kw. to 5500 zł. Mieszkania usytuowane na parterze posiadają własne ogródki o powierzchni około 50 m kw. Dopłata do ogródków wynosi 5000 zł. Jeżeli chodzi o garaże (z bramą) to cena wynosi 45000 zł, a za miejsce postojowe (otwarte) 35000 zł. Komórki lokatorskie są gratis.

W budynku zaprojektowane zostały dwie windy cichobieżne. Inwestor zaprojektował też rowerownie/wózkowanie zlokalizowane tuż przy wejściach do każdej z klatek, przeznaczone do wspólnego użytkowania właścicieli mieszkań.

W cenie mieszkania są grzejniki oraz ogrzewanie podłogowe w mieszkaniach (zgodnie z projektem). Na etapie budowy istnieje możliwość zmiany sposobu ogrzewania mieszkania z grzejników na ogrzewanie podłogowe lub ogrzewanie mieszane. – Jesteśmy na etapie uzgodnień dotyczących sposobu ogrzewania budynku, będzie ono z miejskiej ciepłowni lub gazowe z kotłowni centralnej umieszczonej w hali garażowej – informuje inwestor.

Jeżeli chodzi o wykończenie mieszkania to zostają one oddane do użytku w stanie deweloperskim – tynki, posadzki, okna 3 szybowe, drzwi wejściowe, parapety, grzejniki, instalacje hydrauliczne i elektryczne – do uzgodnienia na etapie budowy.

Jak podaje inwestor koszt miesięczny utrzymania uzależniony będzie od metrażu mieszkania. Wynosić będzie ok 150 zł, w jego skład wchodzą: fundusz remontowy, sprzątanie klatek i obejścia, administracja. Rozliczenie gazu, wody, prądu wyliczane według liczników, a umowy podpisane indywidualnie na właścicieli mieszkania. Do każdego z mieszkań doprowadzony zostanie internet, kablówka, światłowód.

Inwestor przekazał również informacje o zakupie mieszkania i umowy. – Po decyzji kupna mieszkania podpisujemy umowę rezerwacyjną. W ciągu 3 dni od podpisania umowy wymagana jest wpłata zadatku 10% wartości nieruchomości Reszta wpłat podzielona będzie na transze w trakcie trwania budowy, transze wyszczególnione zostaną w odrębnej umowie notarialnej. Umowy rezerwacyjne zawierane są stosownie do potrzeb klienta w zależności od formy zapłaty. Jeśli formą zapłaty będzie kredyt zawieramy umowy deweloperskie jak również zakładamy na klienta rachunek powierniczy – formalności niezbędne do uzyskania kredytu. Współpracujemy z doświadczonym doradcą finansowym i pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego.

Kim jest inwestor? Jest to firma “Tomex “ Tomasz Helt używający nazwy handlowej HELT DEWELOPER powstała w 2011r. Założycielem biura jest Tomasz Helt, który rozpoczął karierę zawodową w 2000 roku prowadząc działalność gospodarczą.

Jak przekazał nam HELT DEWELOPER na parterze pozostało jedno wolne mieszkanie, na pierwszym piętrze sześć, na drugim piętrze siedem, a na trzecim sześć. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 798 670 252 lub za pomocą adresu e-mail helt-deweloper@wp.pl.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 Komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
POWIĄZANE ARTYKUŁY

Najlepsze komentarze

Na topie

0
Czekamy na Twój komentarzx
()
x