16.3 C
Świecie
sobota 13 lipca 2024
Strona głównaAktualnościW jaki sposób załatwić sprawę w Urzędzie Miejskim w Koronowie? Kasa nadal...

W jaki sposób załatwić sprawę w Urzędzie Miejskim w Koronowie? Kasa nadal jest nieczynna

W związku z nowym rozporządzeniem Rady Ministrów z dn. 25 lutego 2022 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii przestają obowiązywać dotychczasowe zasady w zakresie ograniczonych kontaktów w załatwianiu poszczególnych kategorii spraw w Urzędzie Miejskim w Koronowie

Jednocześnie cały czas obowiązuje nakaz zakrywania, przy pomocy maseczki, ust i nosa w miejscach ogólnodostępnych, w tym w budynkach użyteczności publicznej przeznaczonych na potrzeby administracji publicznej, co oznacza obowiązek zakrywania, przy pomocy maseczki, ust i nosa podczas załatwiania spraw w Urzędzie Miejskim w Koronowie.

W celu sprawnego załatwiania spraw, nadal istnieje możliwość wcześniejszego, telefonicznego umawiania terminu wizyty w urzędzie. W sprawach kierowanych do urzędu zaleca się wykorzystywać środki komunikacji elektronicznej: ePUAP: www.epuap.gov.pl, adres skrytki: /byvdw63672/skrytka; e-mail: info@um.koronowo.pl.

Aby uzyskać profil zaufany nie trzeba udawać się do urzędu. Profil zaufany można założyć za pośrednictwem bankowości elektronicznej na stronie www.pz.gov.pl. Tymczasowy Profil Zaufany można założyć za pośrednictwem strony internetowej www.pz.gov.pl – potwierdzenie podczas rozmowy wideo z urzędnikiem.

Ponadto Urząd Miejski w Koronowie informuje, że kasa nieczynna jest do odwołania. Wszelkie płatności zaleca się dokonywać za pośrednictwem bankowości elektronicznej. W placówce Banku Spółdzielczego w Koronowie bez dodatkowych opłat można dokonywać wpłat od osób fizycznych i prawnych na rachunek bankowy Gminy Koronowo 58 8144 0005 2001 0000 0521 0001. Najbliższa placówka banku znajduje się w Koronowie przy Placu Zwycięstwa 12.

fot. IN

2 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 Komentarzy
Najpopularniejsze
Najnowsze Najstarsze
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Brak słów
Gość
Brak słów
4 marca 2022 19:38

Ja bardzo dziękuje za tą fotografie szkoda że nie podpisana kto jest autorem pomimo tego dziękuje ukazuje prawdziwy obraz Koronowa . I tu aż się prosi zwrócić uwagę na zaparkowany samochód który autor fotografii przez przypadek nam ukazał . Zgodnie z prawem możemy zaparkować samochód w odległości 10 metrów przed i za przejściem dla pieszych. W bliższej odległości zawsze obowiązuje zakaz zatrzymywania się i postoju. Wyjątkiem są jedynie drogi jednokierunkowe, gdzie można pozostawić auto tuż za pasami. Czy tak w tym przypadku naprawdę jest ?. No ale to Koronowo ma swoje wyjątki w urzędzie słusznie nosi się maseczki gorzej od… Czytaj dalej »

Berlin
Gość
Berlin
6 marca 2022 18:58

Czy UM w Koronowie planuje otwarcie przy MOPS stołówki dla osób Matek z dziećmi przybywających z Ukrainy ?. Mamy na Mural czyli na grafikę w tynku, który nie jest jadalny ?. Czy nie lepiej przeznaczyć te społeczne fundusze na Ukraińskie społeczeństwo który już żyje obok nas i Koronowo wspiera i popiera całym sercem każdy ruch w stronę Ukrainy, a nie na grafikę którą nie wiadomo jak ugryźć .

POWIĄZANE ARTYKUŁY

Najlepsze komentarze

Na topie

2
0
Czekamy na Twój komentarzx
()
x