5.4 C
Świecie
sobota 20 kwietnia 2024
Strona głównaSportVictoria Koronowo zmierzyła się z Wojownikiem Wabcz. Mecz zakończył się remisem

Victoria Koronowo zmierzyła się z Wojownikiem Wabcz. Mecz zakończył się remisem

W ramach 11. kolejki piłkarskiej klasy okręgowej Victoria Koronowo zmierzyła się na własnym stadionie z Wojownikiem Wabcz

Był to ważny mecz ze względu na to, że koronowscy piłkarze od czterech meczów nie odnieśli zwycięstwa i zaczęli przesuwać się w dół tabeli. Pierwszego gola w tym spotkaniu zdobyła Victoria. W 31 minucie do bramki rywali trafił Patryk Zieliński. Wojownik Wabcz na 1:1 strzelił w 78 minucie. Więcej bramek w tym meczu już nie padło.

Dzięki remisowi Victoria awansowała na 11 miejsce w lidze, wyprzedzając Victorię Lisewo, która przegrała w Serocku z Pomorzaninem 3:0. W kolejnym meczu koronowscy gracze udadzą się do Torunia na mecz z tamtejszą Elaną II. Pojedynek ten zostanie rozegrany 31 października o godzinie 12:00. Elana II Toruń jest wiceliderem rozgrywek.