16.8 C
Świecie
piątek 17 września 2021
Strona głównaAktualnościUwaga! Urząd Miejski w Koronowie wprowadza ograniczenia

Uwaga! Urząd Miejski w Koronowie wprowadza ograniczenia

Na Biuletynie Informacji Publicznej opublikowane zostało ogłoszenie burmistrza Koronowa w sprawie wprowadzenia ograniczeń w wykonywaniu zadań o charakterze publicznym przez Urząd Miejski w Koronowie

Od 13 września 2021 r. obsługa klientów urzędu będzie realizowana od poniedziałku do piątku (w dni robocze) w godzinach pracy urzędu tj. poniedziałek, środa, czwartek (7:30-15:30), wtorek (7:30-17:00), piątek (7:30-14:00). Jak podaje burmistrz mając na uwadze bezpieczeństwo sanitarno-epidemiologiczne zaleca się osobiste składanie dokumentów (za potwierdzeniem) w Biurze Podawczym — Kancelarii Urzędu Miejskiego w Koronowie lub poprzez ustawione przy wejściu do urzędu „skrzynki podawcze” (bez potwierdzenia złożenia dokumentu), wykorzystywanie środków komunikacji elektronicznej: ePUAP: www.epuap.gov.pl, adres skrytki: /byvdw63672/skrytka, e-mail: [email protected], wcześniejsze telefoniczne umówienie wizyty w Urzędzie Miejskim w Koronowie z właściwym merytorycznie pracownikiem urzędu (szczegółowy wykaz telefonów do wszystkich komórek organizacyjnych urzędu znajduje się na stronie Biuletynu Informacji Publicznej), dokonywanie wszelkich płatności za pośrednictwem bankowości elektronicznej. Ponadto w placówce Banku Spółdzielczego w Koronowie bez dodatkowych opłat można dokonywać wpłat od osób fizycznych i prawnych na rachunek bankowy Gminy Koronowo 58 8144 0005 2001 0000 0521 0001. Najbliższa placówka banku znajduje się w Koronowie przy Placu Zwycięstwa 12. Kasa w Urzędzie Miejskim w Koronowie nieczynna do odwołania.

Udzielanie ślubu cywilnego odbywa się w sali ślubów z zachowaniem ograniczeń sanitarnych (zakrywanie ust i nosa, dezynfekcja rąk). W uroczystości może wziąć udział maksymalnie 15 osób z wyłączeniem nupturientów i świadków.

W pomieszczeniach, w których będzie prowadzona bezpośrednia obsługa interesantów nie może przebywać jednocześnie więcej niż 1 interesant, za wyjątkiem: a) dziecka do ukończenia 13. roku życia; b) osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności, osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności, osoby z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego lub osoby, która ze względu na stan zdrowia nie może poruszać się samodzielnie; c) osoby o ograniczonej możliwości prowadzenia własnych spraw w urzędzie; d) osoby wymagającej pomocy tłumacza; e) innej osoby, w przypadkach wynikających z odrębnych przepisów.

W sytuacji nieprzestrzegania przez interesanta powszechnie obowiązujących przepisów sanitarnych związanych z występowaniem stanu epidemii, pracownik urzędu może odmówić jego obsługi. Powyższe ogłoszenie obowiązuje od 13 września 2021 r. do odwołania.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
POWIĄZANE ARTYKUŁY

Na topie

Ostatnie komentarze