16.3 C
Świecie
niedziela 14 lipca 2024
Strona głównaNa sygnaleŚmiertelny wypadek w Lucimiu. Nie żyje motocyklista

Śmiertelny wypadek w Lucimiu. Nie żyje motocyklista

Bydgoscy policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku, do którego doszło w niedzielę (04.09.2022) na drodze krajowej nr 25 w Lucimiu w powiecie bydgoskim. Śmierć na miejscu poniósł 49-letni mężczyzna kierujący motocyklem suzuki

– W niedzielę (04.09.2022) tuż przed 11.00 dyżurny bydgoskiej komendy przyjął zgłoszenie o wypadku drogowym zaistniałym na drodze krajowej nr 25 w miejscowości Lucim w powiecie bydgoskim – informuje kom. Lidia Kowalska z Zespołu Prasowego KWP w Bydgoszczy. – Natychmiast na miejsce zostali skierowani policjanci Wydziału Ruchu Drogowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że kierujący motocyklem suzuki jadąc z prędkością nie zapewniającą panowania nad pojazdem na łuku drogi zjechał z jezdni na prawe pobocze, a następnie uderzył w znak drogowy. W wyniku zdarzenia kierujący jednośladem 49-letni mieszkaniec Chojnic poniósł śmierć na miejscu – dodaje mundurowa.

Teraz policjanci prowadzą, pod nadzorem prokuratora, czynności zmierzające do wyjaśnienia wszystkich okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia.

fot. KWP Bydgoszcz

POWIĄZANE ARTYKUŁY

Najlepsze komentarze

Na topie