15.9 C
Świecie
środa 22 maja 2024
Strona głównaInwestycjeŚcieżka rowerowa z Okola do Mąkowarska? Odbędzie się spotkanie

Ścieżka rowerowa z Okola do Mąkowarska? Odbędzie się spotkanie

22 października o godzinie 17:30 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Buszkowie odbędzie się spotkanie dotyczące budowy ścieżki pieszo-rowerowej na odcinku Okole-Mąkowarsko przy drodze krajowej numer 25

Na spotkanie przybędzie poseł Prawa i Sprawiedliwości Piotr Król, który jest wiceprzewodniczącym sejmowej komisji infrastruktury. Zaproszeni zostali także przedstawiciele władz gminy Koronowo, Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, sołtysi, dyrektorzy szkół. Na spotkanie zaprasza się także mieszkańców zainteresowanych tematem.

Przypomnijmy, że mieszkańcy gminy Koronowo zbierali w tej sprawie podpisy pod petycją. Aktywnie włączył się klub Sokół Nowy Dwór oraz lokalni przedsiębiorcy i sklepy, które udostępniły miejsca na zbieranie podpisów. – Czas na zmiany, aby nikt nie bał się wybierać na przejażdżki rowerowe czy wracać do domu przez tak ruchliwą drogę – informował klub sportowy Sokół Nowy Dwór.

Na ostatniej sesji Rady Miejskiej w Koronowie o budowę ścieżki pieszo-rowerowej na odcinku Lucim-Mąkowarsko apelował także radny Wojciech Orliński.

Fot. Google Maps

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 Komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
POWIĄZANE ARTYKUŁY

Najlepsze komentarze

Na topie

0
Czekamy na Twój komentarzx
()
x