9.4 C
Świecie
czwartek 13 czerwca 2024
Strona głównaInwestycjeRynek w Koronowie. Czy zostanie przebudowany?

Rynek w Koronowie. Czy zostanie przebudowany?

W ostatnim czasie pojawiły się wiadomości, że Urząd Miejski w Koronowie planuje przebudowę rynku. Postanowiliśmy sprawdzić te informacje

– W Starostwie Powiatowym w Bydgoszczy pod koniec lipca został złożony wniosek o wydanie decyzji pozwolenia na budowę dla zadania pod nazwą „Rewitalizacja rynku”- przekazał nam zastępca burmistrza Koronowa Sławomir Marszelski. – Do dnia dzisiejszego nie dostaliśmy jeszcze żadnej odpowiedzi, ponieważ trwają jeszcze dokładne uzgodnienia z Wojewódzkim Konserwatorem Zabytków w Toruniu Delegatura w Bydgoszczy. Do końca sierpnia powinny zapaść już ostateczne decyzje odnośnie projektu. W projekcie przewiduję się rewitalizację głównej płyty rynku. Zaprojektowano nowe ławki z koszami na śmieci, zieleń oraz fontannę multimedialną – dodaje Sławomir Marszelski.

Termin realizacji zadania oraz jego koszt zostaną ustalone po uzyskaniu decyzji pozwolenia na budowę.

Fot. eXbee

Serdecznie dziękujemy koronowskiemu twórcy wideo i fotografowi eXbee za możliwość skorzystania z fotografii. Z jego twórczością można zapoznać się na stronie społecznościowej eXbee oraz na grupie Gmina Koronowo Art.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 Komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
POWIĄZANE ARTYKUŁY

Najlepsze komentarze

Na topie

0
Czekamy na Twój komentarzx
()
x