18.1 C
Świecie
piątek 19 lipca 2024
Strona głównaAktualnościRaport o stanie gminy Koronowo. Chcesz wziąć udział w debacie?

Raport o stanie gminy Koronowo. Chcesz wziąć udział w debacie?

29 czerwca odbędzie się LX sesja Rady Miejskiej w Koronowie. Podczas obrad rozpatrzony zostanie raport o stanie gminy Koronowo za 2021 rok

Jak informuje Urząd Miejski w Koronowie nad przedstawionym raportem, który obejmuje podsumowanie działalności burmistrza w roku poprzednim, przeprowadza się debatę, w której głos zabierają radni oraz mieszkańcy gminy. Mieszkaniec, który chciałby zabrać głos w debacie winien złożyć (najpóźniej w dniu poprzedzającym dzień, na który zwołana została sesja, podczas której tematem będzie raport o stanie gminy) do Przewodniczącej Rady Miejskiej w Koronowie, pisemne zgłoszenie poparte podpisami co najmniej 50 osób udzielających poparcia zgłaszającemu się do udziału w debacie. Zgłoszenia udziału w debacie przyjmowane są w Biurze Rady Miejskiej w Koronowie (pok. 22), ul. Farna 24, 86-010 Koronowo. Po zakończeniu debaty nad raportem, Rada Miejska w Koronowie przeprowadzi głosowanie nad udzieleniem Burmistrzowi wotum zaufania.

Z raportem o stanie gminy oraz wzorem zgłoszenia udziału w debacie można zapoznać się na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Koronowie.

Fot. UM Koronowo

POWIĄZANE ARTYKUŁY

Najlepsze komentarze

Na topie