16.3 C
Świecie
niedziela 14 lipca 2024
Strona głównaKultura i rozrywkaRafał Sójka nowym kapelmistrzem Młodzieżowej Orkiestry Dętej w Koronowie. Trwa nabór

Rafał Sójka nowym kapelmistrzem Młodzieżowej Orkiestry Dętej w Koronowie. Trwa nabór

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Koronowie przekazał informacje o wynikach naboru na kapelmistrza Młodzieżowej Orkiestry Dętej w Koronowie

– W wyniku naboru Kapelmistrzem Młodzieżowej Orkiestry Dętej w Koronowie został Pan Rafał Sójka – informuje MGOK. – Posiada on wielokierunkowe wykształcenie muzyczne w zakresie: edukacji muzycznej i dyrygentury chóralnej w specjalizacji – prowadzenie zespołów wokalnych i wokalno-instrumentalnych, instrumentalistyki – specjalność gra na klarnecie, studia pierwszego stopnia na kierunku dyrygentura specjalność: Dyrygentura Orkiestr Dętych, studia podyplomowe w zakresie chórmistrzostwa . Ponadto Pan Rafał Sójka posiada wieloletnie doświadczenie w pracy jako Dyrygent Męskiego Chóru Hasło w Bydgoszcz oraz Dyrygent Chóru Akademickiego Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy, w której był zarówno wykładowcą na kierunku kulturoznawstwo. Od 2008 roku Pan Rafał Sójka jest także Założycielem i Kapelmistrzem, oraz instruktorem sekcji instrumentów dętych drewnianych Orkiestry Dętej Wąbrzeskiego Domu Kultury – dodaje koronowski dom kultury.

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Koronowie prowadzi nabór do orkiestry. – Być może przekształcisz zainteresowanie w hobby, a nawet pasję – zachęca dom kultury. – Staniesz się ważną częścią społeczności złożonej z ciekawych ludzi, weźmiesz udział w wyjazdach integracyjnych, warsztatach i wspólnym koncertowaniu, poznasz życzliwych, przyjaznych i kompetentnych instruktorów nauki gry na instrumentach tj. saksofon, klarnet, trąbka, puzon, perkusja i inne instrumenty dęte.

Organizatorzy zajęć zapewniają bezpłatne korzystanie z instrumentów. Nie trzeba mieć żadnego przygotowania muzycznego – wszystkiego uczestnik nauczy się od początku. Zajęcia odbywają się w siedzibie MGOK ul. Szosa Kotomierska 3 we wtorki i czwartki w godzinach 17:30-19:30. Kontakt z kapelmistrzem: rafsojka@interia.pl, tel. 507 473 350.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 Komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
POWIĄZANE ARTYKUŁY

Najlepsze komentarze

Na topie

0
Czekamy na Twój komentarzx
()
x