-1.1 C
Świecie
niedziela 3 grudnia 2023
Strona głównaInwestycjePrzetarg na budowę szaletu miejskiego w Koronowie rozstrzygnięty. Ile wyniesie koszt inwestycji?

Przetarg na budowę szaletu miejskiego w Koronowie rozstrzygnięty. Ile wyniesie koszt inwestycji?

O budowie szaletu miejskiego w Koronowie mówi się od dawna. Prawdopodobnie niedługo inwestycja będzie mogła dojść do skutku

Obiekt ma powstać przy ul. Tucholskiej – parking przy dawnym browarze (skrzyżowanie z ul. Wąską). Oprócz samego budynku projekt zakłada budowę nowych nawierzchni utwardzonych, ciągów dla pieszych oraz nowej powierzchni trawiastej. Ma być WC dla mężczyzn i kobiet, a także dla osób niepełnosprawnych. Na dachu planuje się montaż instalacji fotowoltaicznych. Według dokumentacji projektowej powierzchnia użytkowa budynku to 25 m kw.

W sierpniu 2021 r. Gmina Koronowo ogłosiła przetarg. Postępowanie zostało jednak unieważnione. Władze nie poddały się i ogłosiły kolejne postępowanie. Zgłosiły się trzy firmy. Najwięcej zażądała firma Elmur-Complex z Gościeradza (610 tys. zł). Najmniej firma Bal-Bud z Koronowa (396 tys. zł). I to właśnie koronowska firma wygrała postępowanie przetargowe.

Według umowy termin wykonania przedmiotu umowy wynosi osiem miesięcy od dnia jej podpisania. Zamawiający wymaga, aby roboty budowlane zostały wykonane w terminie siedmiu miesięcy od dnia podpisania umowy, natomiast uzyskanie decyzji na użytkowanie w terminie ośmiu miesięcy od dnia podpisania.

fot. strona Urzędu Miejskiego w Koronowie

3 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 Komentarzy
Najpopularniejsze
Najnowsze Najstarsze
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
bodzio
Gość
bodzio
9 marca 2022 15:39

Trudno wycenić koszt inwestycji, bo nie wiadomo, co poza budynkiem pochłonie pieniądze, ale 25m2 za 396 tys. zł daje po 15.840 zł/m2. W tej kwocie wybuduję obiekt 135 m2 w technologii pasywnej 🙂

A No
Gość
A No
9 marca 2022 21:19
Odpowiedz  bodzio

Reszta to papier toaletowy pewnie kto wie

Marian
Gość
Marian
8 marca 2022 19:48

W końcu znajdzie się miejsce na Mural .

POWIĄZANE ARTYKUŁY

Najlepsze komentarze

Na topie

3
0
Czekamy na Twój komentarzx
()
x