czwartek 28 marca 2024
Strona głównaSportPrzegrana Olimpii Wtelno. Był to ostatni mecz w tej rundzie

Przegrana Olimpii Wtelno. Był to ostatni mecz w tej rundzie [ZDJĘCIA]

Dzisiaj (31 października) w ramach 11. kolejki piłkarskiej B-klasy Olimpia Wtelno zmierzyła się na własnym boisku z drużyną Fuksa Wielowicz

Pomimo tego, że w pierwszej połowie Olimpia przeważała nie potrafiła wykorzystać swoich sytuacji. W drugiej połowie gospodarze byli bliscy zdobycia gola, jednak piłka po interwencji bramkarza uderzyła w słupek. Do głosu doszli przyjezdni, którzy dwukrotnie trafiali do bramki Olimpii. Tym samym w ostatnim meczu tej rundy Olimpia przegrała 0:2.

W rundzie jesiennej sezonu 2021/22 Olimpia Wtelno rozegrała dziewięć spotkań. Siedem z nich wygrała, a dwa razy schodziła z boiska pokona. Ostatecznie dało to drugą pozycję w lidze. Liderem jest Tarpan Mrocza, który w tej kolejce nie zagrał, ponieważ TKP Tuchola ze względu na braki kadrowe odwołał spotkanie. Runda rewanżowa zostanie rozegrana na wiosnę.