17.5 C
Świecie
środa 22 maja 2024
Strona głównaNa sygnalePolicjanci z Koronowa zatrzymali 20-latka. Miał przy sobie narkotyki

Policjanci z Koronowa zatrzymali 20-latka. Miał przy sobie narkotyki

Dzielnicowi z Koronowa zatrzymali 20-latka podejrzanego o posiadanie narkotyków. Funkcjonariusze znaleźli przy nim kilka woreczków z różnymi zakazanymi środkami odurzającymi. Teraz za swoje postępowanie będzie odpowiadać przed sądem

– Wszystko zaczęło się od ustaleń dzielnicowych z Komisariatu Policji w Koronowie – relacjonuje nadkom. Przemysław Słomski z Zespołu Prasowego KWP w Bydgoszczy. – Funkcjonariusze dowiedzieli się o mężczyźnie, który może posiadać narkotyki. Dzielnicowi namierzyli podejrzewanego w jednej z miejscowości w gminie Koronowo. Tam, przed jednym z budynków, zauważyli typowanego mężczyznę. Policjanci wylegitymowali go i sprawdzili. W trakcie kontroli osobistej 20-latka, ujawnili przy nim, w odzieży oraz posiadanej saszetce, cztery woreczki strunowe z zawartością białego proszku i brązowych kryształków. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że w woreczkach znajdowały się zakazane środki odurzające w postaci metaamfetaminy, heroiny oraz „2 C-B”. 20-latek został zatrzymany i dowieziony do policyjnego aresztu – dodaje nadkom. Przemysław Słomski.

Śledczy z Koronowa na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego przedstawili mu zarzut posiadania narkotyków. Teraz zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii może mu grozić do 3 lat pozbawienia wolności.

fot. KWP Bydgoszcz

POWIĄZANE ARTYKUŁY

Najlepsze komentarze

Na topie