13.1 C
Świecie
czwartek 13 czerwca 2024
Strona głównaAktualnościPolicjanci otrzymali nowy sprzęt profilaktyczny. To prezent od Gminy Koronowo

Policjanci otrzymali nowy sprzęt profilaktyczny. To prezent od Gminy Koronowo

Komisariat Policji w Koronowie został doposażony przez Gminę Koronowo w nowoczesny namiot profilaktyczny, który będzie wykorzystywany w trakcie różnych spotkań, festynów oraz pikników rodzinnych w celu zwiększenia atrakcyjności przeprowadzanych zajęć

– Ponadto zakupione zostały ALCO i NARKO gogle oraz walizka edukacyjna z zakresu edukacji dorosłych w ramach przeciwdziałania i zapobiegania narkomanii – informuje mł. asp. Sandra Mindak z Komisariatu Policji w Koronowie. – Powyższe sprzęty będą wykorzystywane na terenie miasta i gminy Koronowo, podczas różnych spotkaniach profilaktyczno-edukacyjnych, gdzie koronowscy policjanci przekażą cenne rady z zakresu bezpieczeństwa, profilaktyki oraz uzależnień, edukując tym sposobem społeczeństwo – dodaje policjantka.

Przekazania w imieniu Burmistrza Koronowa dokonała Pani Żaneta Zenel pracownik Wydziału Obsługi Przedsiębiorczości i Promocji Urzędu Miejskiego w Koronowie wspólnie z Przewodniczącą Miejsko-Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Koronowie Panią Sylwią Klonowską na ręce Komendanta Komisariatu Policji w Koronowie podinsp. Tomasza Meyze i policjantki zajmującej się profilaktyką mł.asp. Sandry Mindak.

Namiot profilaktyczny miał już swój debiut 01 czerwca 2022 roku na pikniku zorganizowanym przez Gminę Koronowo z okazji „Dnia Dziecka”.

fot. KP Koronowo

POWIĄZANE ARTYKUŁY

Najlepsze komentarze

Na topie