20.3 C
Świecie
niedziela 21 lipca 2024
Strona głównaBiznes, pieniądze i pracaMGOPS w Koronowie szuka zastępcy dyrektora. Jakie są wymagania?

MGOPS w Koronowie szuka zastępcy dyrektora. Jakie są wymagania?

Dyrektor Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Koronowie Renata Musiał ogłosiła nabór na wolne stanowisko urzędnicze zastępcy dyrektora w MGOPS

Jak czytamy w ogłoszeniu niezbędne wymagania to wykształcenie wyższe oraz kwalifikacje zawodowe wymagane do wykonywania pracy na stanowisku zastępcy dyrektora, ukończona specjalizacja z zakresu organizacji pomocy społecznej, o której mowa w art.122 ustawy o pomocy społecznej, co najmniej 3 letni staż pracy w pomocy społecznej, umiejętność obsługi komputera, znajomość przepisów prawa w szczególności ustaw: kodeks postępowania administracyjnego, o samorządzie gminnym oraz o pomocy społecznej obywatelstwo polskie, posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych, posiadanie stanu zdrowia pozwalającego na zatrudnienie na określonym stanowisku, niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe, osoba ciesząca się nieposzlakowaną opinią, spełnianie wymogów określonych w art. 30 ustawy o pracownikach samorządowych.

Dokumenty można składać do 13 czerwca do godziny 12:00. Więcej informacji dostępnych jest na stronie internetowej MGOPS.

Fot. ilustracyjne

POWIĄZANE ARTYKUŁY

Najlepsze komentarze

Na topie