18.1 C
Świecie
piątek 19 lipca 2024
Strona głównaKultura i rozrywkaLudasie Przydasie. Przed nami druga edycja wydarzenia

Ludasie Przydasie. Przed nami druga edycja wydarzenia

Już w najbliższą niedzielę (12 czerwca) w godzinach 11:00-17:00 w Wiosce Ginących Zawodów na Lipkuszu odbędzie się druga edycja wydarzenia o nazwie „Ludasie Przydasie”

– Nie wiemy, jak Państwo, ale my kochamy stare, ludowe przedmioty – mówią organizatorzy wydarzenia. – Mamy ich sporo, podobnie jak wiele „przydasiów” ukrytych na strychach i piwnicach. Dlatego wymyśliliśmy wydarzenie o nazwie LUDASIE-PRZYDASIE, dzięki któremu można je wyjąć z przepastnych pudełek i zwyczajnie je sprzedać! Chcesz pozbyć się niepotrzebnych przedmiotów z domu, a przy okazji trochę zarobić? Lubisz przedmioty z duszą, dobrą energią? Otaczają Ciebie w domu, ogrodzie, na działce i balkonie? Chcesz miło spędzić niedzielne przedpołudnie? Zapraszamy Was wszystkich w tę wyjątkową niedzielę już w godz.11-17 do naszego Skansenu Ginących Zawodów w Koronowie! – dodają

Warunki uczestnictwa:
1. Wstęp jest bezpłatny dla wszystkich.
2. Wydarzenie ma charakter ludowy, wiejski, domowy oraz cykliczny.
3. Wystawić się może każdy, kto ma na to ochotę.
Wyjątkiem od tej reguły są przedsiębiorcy, profesjonalni handlowcy, sprzedawcy produktów spożywczych oraz importowanych.
4. Mile widziani są twórcy ludowi, rękodzielnicy, zbieracze staroci, działkowcy oraz wszyscy, którzy chcieliby sprzedać swoje garażowe/piwniczne/strychowe zbiory.
5. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do weryfikacji stoisk, także na miejscu.
6. Osoby zainteresowane wystawieniem swoich rzeczy, prosimy o kontakt:
pod numerem telefonu 608 012 541
lub na adres mailowy biuro@garniec.pl

Adres:
Wioska Ginących Zawodów
86-010 Koronowo, ul. Lipkusz 8

Ilość miejsc jest mocno ograniczona!

POWIĄZANE ARTYKUŁY

Najlepsze komentarze

Na topie