5.5 C
Świecie
środa 21 lutego 2024
Strona głównaSportKto dyrektorem MGOSiR w Koronowie? Poznaliśmy wyniki konkursu

Kto dyrektorem MGOSiR w Koronowie? Poznaliśmy wyniki konkursu

Urząd Miejski w Koronowie przekazał informacje o wynikach naboru na wolne stanowisko kierownicze dyrektora Miejsko-Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Koronowie

Przypomnijmy, że pełniącym obowiązki dyrektora MGOSiR była Paulina Kontna. Wcześniej to stanowisko piastował Maciej Makowski. Niedawno ogłoszono nabór. Na ostatniej sesji Rady Miejskiej w Koronowie Paulina Kontna poinformowała, że nie spełnia ona wymogów, aby sprawować tę funkcję.

Dzisiaj (5 października) na Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Koronowie opublikowana została informacja o wynikach naboru na wolne stanowisko kierownicze dyrektora Miejsko-Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Koronowie. Czytamy w nim: Informujemy, że w wyniku przeprowadzonej procedury naboru na ww. stanowisko, został wybrany Pan Piotr Polasik zamieszkały w Bydgoszczy. Po przeprowadzeniu rozmowy kwalifikacyjnej Komisja Rekrutacyjna uznała, że Pan Piotr Polasik, jest odpowiednim kandydatem na stanowisko kierownicze dyrektora Miejsko-Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Koronowie. Kandydat spełnił wymagania formalne oraz posiada kwalifikacje niezbędne do pracy na wymienionym stanowisku.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 Komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
POWIĄZANE ARTYKUŁY

Najlepsze komentarze

Na topie

0
Czekamy na Twój komentarzx
()
x