7.1 C
Świecie
czwartek 18 kwietnia 2024
Strona głównaSportKoronowski trener doceniony przez Powiat Bydgoski. Przyznano mu nagrodę

Koronowski trener doceniony przez Powiat Bydgoski. Przyznano mu nagrodę

Po weryfikacji wniosków przez Wydział Promocji, Kultury i Sportu oraz zaopiniowaniu przez Radę Sportu Powiatu Bydgoskiego, Zarząd Powiatu Bydgoskiego przyznał zawodnikom, trenerom oraz klubom sportowym nagrody oraz wyróżnienia za osiągnięcia w dziedzinie kultury fizycznej i sportu

– Doceniając ogrom pracy, zaangażowanie i wysoki poziom sportowy poszczególnych osób i dostarczanie kibicom pozytywnych emocji, trzymamy kciuki za dalsze sukcesy i wysokie wyniki w rywalizacji sportowej – przekazały władze Powiatu Bydgoskiego.

Wśród nagrodzonych znalazł się Mieczysław Szeliga z Klubu Sportowego Koronowo. Jest on trenerem zapasów i sumo, a jego zawodnicy mają wiele osiągnięć na arenie krajowej i międzynarodowej. Władze powiatu przyznały mu nagrodę w kwocie 800 zł.

Oprócz tego nagrodzony został również sam Klub Sportowy Koronowo (sekcja: sumo, zapasy). KS Koronowo jest jednym z największych klubów na terenie gminy Koronowo. Zawodnicy klubu biorą udział w wielu zawodach i osiągają wysokie wyniki w sportowej rywalizacji. Klub otrzymał nagrodę w kwocie 500 zł.

fot. Klub Sportowy Koronowo

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 Komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
POWIĄZANE ARTYKUŁY

Najlepsze komentarze

Na topie

0
Czekamy na Twój komentarzx
()
x