-1.1 C
Świecie
niedziela 3 grudnia 2023
Strona głównaSportKoronowski trener doceniony przez Powiat Bydgoski. Przyznano mu nagrodę

Koronowski trener doceniony przez Powiat Bydgoski. Przyznano mu nagrodę

Po weryfikacji wniosków przez Wydział Promocji, Kultury i Sportu oraz zaopiniowaniu przez Radę Sportu Powiatu Bydgoskiego, Zarząd Powiatu Bydgoskiego przyznał zawodnikom, trenerom oraz klubom sportowym nagrody oraz wyróżnienia za osiągnięcia w dziedzinie kultury fizycznej i sportu

– Doceniając ogrom pracy, zaangażowanie i wysoki poziom sportowy poszczególnych osób i dostarczanie kibicom pozytywnych emocji, trzymamy kciuki za dalsze sukcesy i wysokie wyniki w rywalizacji sportowej – przekazały władze Powiatu Bydgoskiego.

Wśród nagrodzonych znalazł się Mieczysław Szeliga z Klubu Sportowego Koronowo. Jest on trenerem zapasów i sumo, a jego zawodnicy mają wiele osiągnięć na arenie krajowej i międzynarodowej. Władze powiatu przyznały mu nagrodę w kwocie 800 zł.

Oprócz tego nagrodzony został również sam Klub Sportowy Koronowo (sekcja: sumo, zapasy). KS Koronowo jest jednym z największych klubów na terenie gminy Koronowo. Zawodnicy klubu biorą udział w wielu zawodach i osiągają wysokie wyniki w sportowej rywalizacji. Klub otrzymał nagrodę w kwocie 500 zł.

fot. Klub Sportowy Koronowo

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 Komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
POWIĄZANE ARTYKUŁY

Najlepsze komentarze

Na topie

0
Czekamy na Twój komentarzx
()
x