17.5 C
Świecie
środa 22 maja 2024
Strona głównaNa sygnaleKoronowscy policjanci zatrzymali poszukiwanego listem gończym. Mężczyzna schował się za kominem

Koronowscy policjanci zatrzymali poszukiwanego listem gończym. Mężczyzna schował się za kominem

Koronowscy policjanci zatrzymali poszukiwanego listem gończym. 39-latek schował się przed funkcjonariuszami na dachu za kominem kamienicy. Teraz zgodnie z wyrokiem sądu spędzi najbliższy rok za kratkami zakładu karnego

– Wczoraj (2.01.2022) wieczorem policjanci z Koronowa zatrzymali w Bydgoszczy poszukiwanego 39-latka – informuje kom. Przemysław Słomski z Zespołu Prasowego KMP w Bydgoszczy. – Mężczyzna ukrywał się przed funkcjonariuszami. Był przez nich poszukiwany listem gończym do odbycia kary pozbawienia wolności za przestępstwa kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz niezatrzymanie się do kontroli drogowej uprawnionemu funkcjonariuszowi. Przestępstw tych dokonał w „recydywie”. Koronowscy policjanci ustalili, że poszukiwany mężczyzna może mieszkać na terenie Bydgoszczy. Trop doprowadził ich do jednego z adresów na bydgoskim Okolu. Tam funkcjonariusze zapukali do typowanego mieszkania w kamienicy. Po kilku minutach, drzwi otworzyła żona poszukiwanego, która oznajmiła, że mąż przebywa aktualnie w delegacji. To jednak nie przekonało funkcjonariuszy – dodaje kom. Przemysław Słomski.

W mieszkaniu policjanci zauważyli, że jedno z dachowych okien jest niedomknięte. Jeden z funkcjonariuszy wszedł na dach, a następnie dachem przeszedł na kolejną kamienicę, gdzie za kominem zauważył ukrywającego się 39-latka. Mężczyzna został zatrzymany i dowieziony do koronowskiego komisariatu. Następnie trafił do więzienia, gdzie zgodnie z wyrokiem spędzi tam najbliższy rok i dwa miesiące.

Fot. ilustracyjne

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 Komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
POWIĄZANE ARTYKUŁY

Najlepsze komentarze

Na topie

0
Czekamy na Twój komentarzx
()
x