Świecie
czwartek 25 kwietnia 2024
Strona głównaSportKolejna porażka Victorii Koronowo. Czernikowo było lepsze

Kolejna porażka Victorii Koronowo. Czernikowo było lepsze

W wyjazdowym meczu 10. kolejki piłkarskiej klasy okręgowej Victoria Koronowo przegrała na wyjeździe z Victorią Czernikowo 3:2

Mecz fatalnie rozpoczął się dla piłkarzy z Koronowa. W 10 minucie podopieczni trenera Damiana Małkowskiego przegrywali już 2:0. Bramkę kontaktową w 28 minucie strzelił Paweł Brzeziński. Minutę później gola na 2:2 zdobył Patryk Zieliński. Niestety w 85 minucie Victoria Czernikowo strzeliła bramkę na wagę zwycięstwa.

Tym samym był to czwarty mecz z rzędu bez wygranej piłkarzy Victorii Koronowo. Obecnie koronowska drużyna jest na 12 pozycji w lidze, jednak po tej kolejce może spaść na 14 lokatą (16 drużyn w lidze). Okazją do zrehabilitowania będzie mecz na własnym stadionie z Wojownikiem Wabcz, który zostanie rozegrany 23 października o godzinie 15:00.