18.6 C
Świecie
sobota 13 sierpnia 2022
Strona głównaNa sygnaleKolejna kradzież w Koronowie. Policja szuka sprawcy

Kolejna kradzież w Koronowie. Policja szuka sprawcy

W poniedziałek informowaliśmy o kradzieży w jednym ze sklepów przy Szosie Kotomierskiej w Koronowie. Tymczasem policja szuka kolejnego sprawcy przestępstwa

– Kryminalni z koronowskiego komisariatu prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży artykułów drogeryjnych o znacznej wartości – informuje kom. Przemysław Słomski z Zespołu Prasowego KWP w Bydgoszczy. – Zdarzenie miało miejsce w jednym ze sklepów w Koronowie przy ulicy Szosa Kotomierska. Sprawcą jest mężczyzna widoczny na zdjęciach. Osoby, które rozpoznają mężczyznę lub mogą pomóc w ustaleniu jego tożsamości proszone są o kontakt osobisty z funkcjonariuszami Komisariatu Policji w Koronowie przy ul. Paderewskiego 31 lub telefoniczny pod numerem telefonu 47 752 12 18, a także całodobowo pod numerami 47 752 12 00 lub 112, powołując się na znak sprawy L.dz. 3221/22 – dodaje policjant.

Przypomnijmy, że nadal trwają poszukiwania sprawcy innej kradzieży. Więcej na ten temat możecie przeczytać w naszym artykule Rozpoznajesz tego mężczyznę? Dokonał on kradzieży w Koronowie.

POWIĄZANE ARTYKUŁY

Najlepsze komentarze

1

Prom na Zalewie Koronowskim. Co z funkcjonowaniem…

PROM JEST 0BIEKTEM WYJĄTKOWYM I WARTYM UTRZYMANIA JAK INNE CHARAKTERYSTYCZNE…


Na topie