18.1 C
Świecie
piątek 19 lipca 2024
Strona głównaAktualnościKartka bożonarodzeniowa. Burmistrz Koronowa zachęca do wzięcia udziału w konkursie

Kartka bożonarodzeniowa. Burmistrz Koronowa zachęca do wzięcia udziału w konkursie

Stowarzyszenie Koronowo Budzi Się oraz Urząd Miejski w Koronowie zachęcają do wzięcia udziału w III edycji konkursu plastycznego dla dzieci i młodzieży z terenu gminy Koronowo pn. „Karta bożonarodzeniowa 2021”

Konkurs skierowany jest do dzieci i młodzieży w wieku 5-14 lat. Prace będą oceniane w różnych kategoriach wiekowych. Zadanie polega na wykonaniu pracy plastycznej zgodnej z tematem, z uwzględnieniem miejsc, osób, symboli, elementów krajobrazu o istotnym, emocjonalnym znaczeniu dla uczestnika konkursu.

– Uczestnicy wykonują pracę (stronę tytułową kartki) w formacie wyłącznie A4 wybranymi przez siebie płaskimi technikami plastycznymi: rysowanie kredkami, kredą, flamastrami, ołówkiem,  szkicowanie,  malowanie farbami plakatowymi, wodnymi, wycinanie, wyklejanie, wydzieranie itp. – informują organizatorzy.

Konkurs trwa do 6 grudnia. Prace można dostarczać osobiście w godzinach otwarcia sekretariatu MGOK lub przesłać za pośrednictwem poczty na adres: Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury ul. Szosa Kotomierska 3, 86 – 010 Koronowo z dopiskiem: Konkurs plastyczny „KARTKA BOŻONARODZENIOWA” Stowarzyszenie Koronowo Budzi Się.

Autor pracy, któremu zostanie przyznana nagroda Burmistrza Koronowa otrzyma nagrodę główną, a jego praca posłuży jako wzór do druku oficjalnej kartki świątecznej Gminy Koronowo 2021. Autor pracy, która uzyska najwięcej głosów tzw. „polubień” na profilu społecznościowym (Facebook) otrzyma Nagrodę PublicznościWszyscy uczestnicy otrzymają dyplomy za udział w konkursie.

Regulamin oraz karta zgłoszeniowa jest dostępna na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Koronowie.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 Komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
POWIĄZANE ARTYKUŁY

Najlepsze komentarze

Na topie

0
Czekamy na Twój komentarzx
()
x