13.1 C
Świecie
czwartek 13 czerwca 2024
Strona głównaInwestycjeBudynek SPZOZ w Koronowie. Czy obiekt doczeka się przebudowy?

Budynek SPZOZ w Koronowie. Czy obiekt doczeka się przebudowy?

Na ostatniej sesji Rady Miejskiej w Koronowie radny Tomasz Skotnicki dopytywał o ewentualne plany związane z przebudową budynku SPZOZ znajdującego się przy ul. Paderewskiego w Koronowie

– Wyniki finansowe zakładu nie są złe za zeszły rok, a główną bolączką mieszkańców jest baza lokalowa przychodni – mówił na sesji radny Skotnicki. – Czy są już jakieś plany odnośnie koncepcji i rozwiązań związanych z ewentualnym zwiększeniem miejsca i ewentualną przebudową przychodni? – dopytywał radny.

Jak przekazała dyrektor SPZOZ w Koronowie Dorota Maciejewska na tę chwilę udało się odremontować pewne lokale, a po gabinetach w Mąkowarsku i Koronowie widać, że pewne prace się odbyły. – Borykamy się z brakiem miejsca – przyznała dyrektor Maciejewska. – Tutaj dążenia na pewno będą do tego, czy to będzie rozbudowa, czy to będzie budowa, zmiana lokalizacji. Nie ukrywam, że potrzebne jest oczywiście porozumienie z panem burmistrzem i nad tym będziemy pracować. To jest dopiero rok jak tu jestem, więc tak naprawdę to co udało się zrobić na szybko mam nadzieję zostało zrobione i będzie dalej kontynuowane – dodała.

Jednocześnie dyrektor zaznaczyła, że ewentualna rozbudowa lub przenosiny to nie jest okres kilku miesięcy, a proces długotrwały.

Fot. archiwum IN

POWIĄZANE ARTYKUŁY

Najlepsze komentarze

Na topie