Świecie
sobota 20 kwietnia 2024
Strona głównaSportBlamaż w Nowym Dworze. Sokół nie miał szans

Blamaż w Nowym Dworze. Sokół nie miał szans

Co prawda zwycięstwa Sokoła Nowy Dwór w meczu z liderem rozgrywek Tarpanem Mrocza nikt się nie spodziewał, ale aż tak wysokiej przegranej też nie

Wczoraj (23 kwietnia) rozegrano mecz o mistrzostwo piłkarskiej B-klasy w którym Sokół Nowy Dwór mierzył się na własnym boisku z Tarpanem Mrocza. Sokół nie radzi sobie najlepiej w tym sezonie. W obecnych rozgrywkach wygrał tylko dwa razy. Natomiast Tarpan Mrocza to lider ligi i główny faworyt do awansu.

Różnicę widać było na boisku. Już pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0:6 dla przyjezdnych. W drugich 45 minutach Tarpan dołożył kolejnych 6 bramek. Tym samym zespół z Mroczy pokonał Sokoła aż 0:12. Bramki w tym meczu strzelali Born (trzy), Adamski (trzy), Felippe (pięć), Witucki, Stoppel.

Sokół zajmuje przedostatnią pozycję w lidze. W następnym meczu zmierzy się z inną drużyną z gminy Koronowo Olimpią Wtelno. Mecz ten zostanie rozegrany 1 maja o godz. 11:00 we Wtelnie.