18.1 C
Świecie
piątek 19 lipca 2024
Strona głównaAktualnościBeata Głowacka zrezygnowała z funkcji prezesa Koronowianki. Związana ze spółdzielnią była przez...

Beata Głowacka zrezygnowała z funkcji prezesa Koronowianki. Związana ze spółdzielnią była przez osiem lat

Na początku lutego odbyło się walne zgromadzenie Spółdzielni Socjalnej Koronowianka. Z funkcji prezesa zarządu zrezygnowała Beata Głowacka

– Dobiega końca moja współpraca ze Spółdzielnią Socjalną Koronowianka, którą budowałam i której poświęciłam 8 lat – przekazała Beata Głowacka. – W dniu 04.02.2022r. Walne Zgromadzenie Spółdzielni Socjalnej Koronowianka przyjęło moją rezygnację z funkcji Prezesa Zarządu. Przez te 8 lat spółdzielnia uległa ogromnym zmianom, wizerunek, kondycja naszej Koronowianki to zasługa wielu osób. Jestem dumna, że dzięki ciężkiej pracy Spółdzielnia Socjalna Koronowianka pozyskała rozpoznawalną markę jest doceniana i nagradzana m.in. przez Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Ośrodki Wsparcia Ekonomii Społecznej, Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Toruniu i inne instytucje. Zdobyliśmy wyróżnienia i Certyfikaty Zakup Prospołeczny co świadczy o wysokiej jakości wykonywanych usług. Zbudowaliśmy zespół, który się wspaniale uzupełniał i współpracował. To był czas ciekawych i trudnych wyzwań zawodowych z którymi miałam okazję się zmierzyć – dodała.

Dodatkowo Beata Głowacka poinformowała, że odchodzi z podniesioną głową zostawiając Spółdzielnię Socjalną Koronowianka z rozpoznawalną marką, majątkiem i płynnością finansową. Jednocześnie podziękowała wszystkim osobom, firmom i instytucjom za współpracę. Pogratulowała także nowej pani prezes życząc jej powodzenia w realizacji planów.

Beata Głowacka będzie piastowała funkcję prezesa do 28 lutego. Jej miejsce zajmie Magdalena Łusiak. Obejmie ona stanowisko od 1 marca.

Fot. Ceremonia wręczenia wyróżnień, certyfikatów i tytułów w dziedzinie ekonomii społecznej (autor: Mikołaj Kuras dla UMWKP)

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 Komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
POWIĄZANE ARTYKUŁY

Najlepsze komentarze

Na topie

0
Czekamy na Twój komentarzx
()
x