7.1 C
Świecie
środa 21 lutego 2024
Strona głównaAktualnościAwaria oświetlenia ulicznego w Koronowie. Władze wiedzą o problemie

Awaria oświetlenia ulicznego w Koronowie. Władze wiedzą o problemie

Od kilku dni mieszkańcy Koronowa zgłaszają problemy z nieprawidłowo działającym oświetleniem ulicznym

Niektórzy mieszkańcy podchodzą do tematu z dystansem. Inni twierdzą, że zagraża to bezpieczeństwu. Zauważają, że energia elektryczna drożeje, a służby odpowiedzialne za taki stan rzeczy za nic mają sobie bezpieczeństwo mieszkańców. – W mieście światła się palą do dworca autobusowego, ale dalej totalna ciemność. To już skandal, bo rano to do godz. 8 latarnie się świecą – pisze jedna z internautek.

Dzisiaj – 9 listopada – Urząd Miejski w Koronowie opublikował komunikat w tej sprawie. Czytamy w nim: – Od kilku dni różnymi kanałami napływają do Urzędu Miejskiego w Koronowie informacje o nieprawidłowo działającym oświetleniu części Koronowa. Dokładnie chodzi o ulice Pomianowskiego, Witosa, Okrężną oraz kilka ulic przyległych. Problem jest nam znany i zgłoszony został do naprawy do Enea Oświetlenie, która jest właścicielem urządzeń oświetleniowych.

Jak dodatkowo poinformował Urząd Miejski w Koronowie właściciel urządzeń oświetleniowych zapewnił, że w możliwie najkrótszym czasie awaria zostanie zdiagnozowana i usunięta.

Fot. Urząd Miejski w Koronowie

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 Komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
POWIĄZANE ARTYKUŁY

Najlepsze komentarze

Na topie

0
Czekamy na Twój komentarzx
()
x