4.4 C
Świecie
czwartek 29 lutego 2024
Strona głównaHistoria i wspomnieniaAndrzej Szmytka nie żyje. Był wieloletnim radnym powiatowym

Andrzej Szmytka nie żyje. Był wieloletnim radnym powiatowym

Starostwo Powiatowe w Bydgoszczy przekazało informacje o śmierci Andrzeja Szmytki. Wieloletni radny powiatowy miał 68 lat

Andrzej Szmytka pełnił funkcję radnego od 2006 roku. Podczas II kadencji w latach 2006-2010 pełnił funkcję członka Komisji Rewizyjnej i Komisji Komunikacji i Bezpieczeństwa Publicznego. Od początku III kadencji tj. 2010 roku pełnił nieprzerwanie funkcję Wiceprzewodniczącego Rady Powiatu Bydgoskiego i członka Komisji Komunikacji i Bezpieczeństwa Publicznego. W latach 2008- 2019 był również zatrudniony w Urzędzie Gminy Białe Błota. Jako społecznik działał na rzecz dobra lokalnej wspólnoty przez 12 lat, pełniąc od 2003 roku funkcję sołtysa w Łochowie.

– Dobry, spokojny, odpowiedzialny, pracowity i zawsze życzliwy człowiek – przekazało starostwo. – Zaangażowany w życie społeczne i samorządowe Powiatu Bydgoskiego.

Rodzinie i bliskim zmarłego wyrazy głębokiego współczucia złożyli Przewodniczący Rady Powiatu Bydgoskiego Piotr Kozłowski, Starosta Bydgoski Wojciech Porzych, Radni Powiatu Bydgoskiego oraz pracownicy Starostwa Powiatowego w Bydgoszczy.

Fot. Powiat Bydgoski

POWIĄZANE ARTYKUŁY

Najlepsze komentarze

Na topie